מאמרים
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  תאונת דרכים בדרך לעבודה או בעבודה הינה גם תאונת עבודה (פגיעה בעבודה)

  הגדל

  אם אירעה לכם תאונת דרכים בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בדרך ממנה, יחשב האירוע תאונת דרכים וגם כתאונת עבודה. לעניין זה חשיבות במספר היבטים:


  א. בפני הנפגע פתוחה הדרך להגיש תביעה לפיצויים הן למוסדות הביטוח הלאומי, כמפורט בפרק תאונות עבודה והן כנגד חברת הביטוח המבטחת את הרכב. יתר על כן, באם יבחר הנפגע לתבוע אך ורק את חברת הביטוח תטען חברת הביטוח כי אין עליה לפצותו בגין רכיבים מסוימים ובהם אובדן כושר השתכרות בעתיד, שכן חייב היה התובע להקטין את נזקיו, על דרך תביעה לפיצוי בביטוח הלאומי.

  ב. הפיצוי הניתן לנפגע תאונת דרכים בדרך לעבודה בתביעה כנגד חברת הביטוח הוא על ידי תשלום כל סכום הפיצויים בבת אחת עם תום ההליכים. לעומת זאת, הביטוח הלאומי, במרבית המקרים, כמפורט בפרק על תאונות עבודה, מעניק תגמול חודשי בלבד.

  ג. בתי המשפט יקבלו, בד"כ, את הקביעה בדבר אחוזי הנכות שנקבעו בוועדות הביטוח הלאומי  ויאמצו אותן להחילן אף בהחלטותיהם בעניין הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים. לכן חשוב ביותר להיערך ולקבל יעוץ והכוונה נכונים בטרם הפנייה והתביעה בביטוח הלאומי.

   

  לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד ללא התחייבות, בנושא של תאונת דרכים בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בדרך ממנה, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון שמספרו 08-9393100 או באמצעות מערכת הפניות המקוונת באתר.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד