.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  תאונות דרכים

  אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי, כאשר אין משמעות לשאלה מי האדם האשם בתאונה. הזכות לפיצויים קיימת באותה מידה גם לאשם בתאונה וגם לחף מכל עבירה.

   

  גם בתאונות קלות, בהן לא נגרם לתובע נזק, אלא למספר ימים בלבד, ניתן לקבל פיצוי בסדר גודל של אלפי ש"ח, זאת בלא צורך בהתיידנות משפטית ארוכה. במקרים אלה התובע זוכה לפיצוי הנע בין כ- 5,000 ל- 15,000 ש"ח, בעיקר בגין הכאב והסבל שנגרמו לו.

   

  במקרים של פגיעה קשה עקב תאונת דרכים, קיימת אפשרות, לקבל מחברת הביטוח מקדמה של פיצויים בסמוך לתאונה, על חשבון הפיצוי הסופי – מקדמה זו נקראת תשלום תכוף. הליך קבלת התשלום התכוף איננו פשוט ומצריך ייצוג של עו"ד היודע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח.

   

  עוד חשוב להבין כי גם במקרים שהאינטואיציה הראשונית אומרת כי אין המדובר בתאונות דרכים, יש לערוך בירור פרטני במקרי ספק אלה, שכן בית המשפט הרחיב עם השנים את הגדרת תאונת הדרכים. כך למשל, בתי המשפט הכירו במקרים בהם נפגע אדם מרכב חונה, בתאונות הקורות לאנשים תוך כדי כניסה לרכב או יציאה ממנו ובפציעות הנגרמות במהלך טיפול ברכב, כתאונות דרכים.

   

  אנו, במשרד מרקמן את טומשין, בעלי ניסיון רב בניהול הליכים מול חברות הביטוח פועלים נמרצות על מנת להביא לפיצוי מקסימאלי ללקוחותינו. כמו כן, אנו מנחים את הלקוחות באילו מסמכים עליהם להצטייד לצורך הגשת התביעה, מפנים אותם לבדיקות רפואיות וחוות דעת ומלווים אותם עד לקבלת הפיצוי המירבי.

   

  השירות במשרד הוא על בסיס הצלחה, כלומר רק במידה והלקוח יהיה זכאי לקבל פיצוי ישולם שכ"ט. במיקרים של תאונות דרכים, החוק מגביל את שכר הטרחה שעורכי הדין תאונות דרכים רשאים לדרוש, ולכן שכ"ט לרוב זהה בין עורכי הדין בתחום זה.

   

  לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד לתאונות דרכים ללא התחייבות, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון שמספרו 08-9393100 או באמצעות מערכת הפניות המקוונת באתר.

  כחלק מהתהליך לקבלת פיצוי בגין תאונת הדרכים, נפגעי תאונות הדרכים או באי כוחם צריכים לתת חשיבות לאיסוף מסמכים שונים שיסייעו להם להוכיח את עילת תביעתם. להלן כמה מן המסמכים החשובים ביותר שיש להכינם:קרא עוד
  הסכום שייקבע כפיצויים תלוי באחוזי הנכות שייקבעו לתובע, בשכרו, בטיפולים ובעזרה שיהא עליו לקבל בעתיד, ובנזקי העבר שנגרמו לו - כמו הפסד ימי העבודה, הוצאות על טיפולים והוצאות על נסיעות. לכל אלה ייווסף אף פיצוי בשל כאב, סבל ועוגמת נפש.
  קרא עוד
  על מנת להגיש תביעה בתאונת דרכים יש להגיע עם מסמכים מסודרים ומפורטים.
  בכתבה זו תקבלו את כל הפרטים לגבי מה צריך להביא לעורך הדין על מנת לנהל את התביעה באופן המיטבי ביותר.קרא עוד
  כל פציעה עקב שימוש ברכב מנועי (קטנוע, אופנוע, טרקטור, מכונית, משאית, אוטובוס) המיועד לתחבורה על הקרקע תיכנס לגדר הגדרה זו. בשולי ההגדרה יש לציין כי לעתים נפסק כי אף תאונות שאירעו במכשירים וכלים אחרים (מלגזה, עפרון וכו') ייחשבו כתאונות דרכים.
  קרא עוד
  משפט תעבורה הוא הליך משפטי, הדן בעבירות תנועה ומתנהל בין כתליו של בית המשפט לתעבורה. חשוב להבין כי משפט תעבורה הוא משפט פלילי לכל דבר ועניין, שכן מדובר בהליך משפטי בו המדינה תובעת אזרח לדין בגין עבירה על החוק
  קרא עוד
  אם תאונת הדרכים ארעה במהלך העבודה, בדרך אליה או בדרך ממנה, יחשב האירוע תאונת דרכים וגם כתאונת עבודה. לעניין זה חשיבות במספר היבטים:קרא עוד
  תאונות דרכים, לא עלינו, עלולות לתפוס אותנו ואת מכרינו כמעט בכל עת ובכול מקום. אצלנו בישראל, הסטטיסטיקה מציגה נתונים עגומים במיוחד כאשר בכל שנה נפצעים בתאונות דרכים (בממוצע) כ- 140 אלף בני אדם אשר מתוכם נהרגים בין 300-350 אנשים. תאונות הדרכים, תוך שניות בודדות, יכולות לשנות את חיינו או את חייהם של משפחתנו ומכרנו מן הקצה אל הקצה. במקרים מסוימים, תאונות אלו מסבות נזקים חמורים במיוחד אשר מותירים את מי שנפגעו מהן עם נכות לכל החיים. ועם חלילה אתם או אנשים שאתם מכירים נפגעו בתאונת דרכים, כדאי לדעת כי יתכן מאוד שמגיעים לכם פיצויים בגין הנזק שנגרם לכם. וכדי לבחון את העניין הזה, מומלץ להתייעץ עם עו"ד תאונת דרכים אשר מטפל במקרים מסוג זה.קרא עוד
  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד