.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  תאונות אישיות

  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוח תאונות אישיות.

  להבדיל מביטוחים אחרים, כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, במקרה של ביטוחי תאונות אישיות ניתן לקבל כפל פיצוי בגין אותה תאונה ואותה נכות.

  לכן, אדם אשר נפגע בתאונה ואשר היה מבוטח באותה עת במספר פוליסות אשר כיסו פגיעה תאונתית יכול לדרוש ולקבל פיצוי מכל אחת מחברות הביטוח בגין אותה התאונה, אותה הפגיעה ואותה הנכות.

  חברות הביטוח לא תוכלנה לדרוש קיזוז של הפיצויים אשר התקבלו ע"י חברות הביטוח האחרות או לקזז, כפי שלעיתים ניתן לעשות, כספים אשר התקבלו על ידי גופים אחרים (כתוצאה מתביעת צד ג' או תביעה שהוגשה למוסד לביטוח הלאומי).

  בדומה, אף בתביעת צד ג', לא יוכל המזיק לדרוש מהתובע לקזז מתביעתו הטבה כספית שניתנה לו על ידי ביטוח פרטי שהיה לו ולא יוכל להקטין את היקף הפיצוי שהוא עצמו חב בו כתוצאה מכך שלתובע קיימת הייתה בעת התאונה פוליסת ביטוח תאונות אישיות או כל פוליסה פרטית אחרת.

  משרדנו ייצג ומייצג מבוטחים אשר נפצעו בתאונות והיו להם פוליסות ביטוח תאונות אישיות והוציא עבורם פיצוי בהיקף של עשרות אלפי שקלים.

  משרדנו צבר מיומנות בניהול מו"מ מול נציגי חברות הביטוח השונות אשר מסייע להוביל לפיצוי הגבוה ביותר עבור לקוחותינו בזמן הקצר ביותר.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  עבור לתוכן העמוד