דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332

לקוחות מספרים

משרד מרקמן טומשין ושות', הוביל תיקים חשובים והגיע להישגים בולטים בתחום.

יחס אישי ומקצועי, ליווי אישי , אנשים סבלניים מאוד.

רמה גבוהה שרות מקצועי שמלווה ביחס טוב ואדיב
לאורך כל הדרך
תודה מכל הלב נמליץ

א.נ , לקוחה מרוצה

משרד מדהים , אנשי צוות מעולים ומסורים ! קיבלתי את מלוא היחס , לגמרי מרוצה וממליצה .

ש.ב , לקוחה מרוצה

משרד על רמה שעזר לי בכל תהליך התביעה אל מול ביטוח לאומי ומס הכנסה, אנשים חמים ואדיבים ומענה מהיר וטיפול מסור ואיכותי, אני אישית ממליץ גם המשרד מתמחה בהמון פלטפורמות ואני אישית ממליץ

ג.ב , לקוח מרוצה

שירות מעולה, יחסי סבלני. ייצגו בתביעה בעקבות תאונת דרכים ולא התאכזבתי. פיצו אותי בהרבה מעבר למה שחשבתי שאפשר לקבל. לא מבינה כלום בעניין הזה והם עשו את כל העבודה. הרגשתי בידיים טובות. משרד גדול שמשרה תחושת ביטחון, מכירים אותם בשוק ואפשר לסמוך עליהם.

צ.ל , לקוח מרוצה

נעזרתי המון במחלקת מקרקעין שממוקמת במשרד. קיבלתי שירות מקצועי מאוד בעל ידע רב והבנה בתחום!!

ש.כ , לקוח מרוצה

המשרד ייצג את סבתא שלי בתביעת סיעוד מול חברת הביטוח. נתנו לה הדרכה מפורטת לפרטי פרטים לפני בדיקת הרופא של חברת הביטוח. ידעו בדיוק מה הם הולכים לשאול. אישרו לה את מקסימום הקצבה למקסימום שנים. היינו אבודים מבחינת ניירת מול החברת ביטוח והם עשו את כל העבודה.. ממליצה החום!!

ש.כ.צ ,

משרד טוב , לקחתי את שרותיו לתביעה בביטוח לאומי.
קיבלתי שירות אמין עורכי דין אמינים ומנוסים , ממליצה לכל מי שרוצה.
מענה מהיר , מסבירים בצורה איכותית כל מה שצריך לעשות , אמליץ לכל מי שסביבי.

ש.ש , לקוחה מרוצה

חייבת לציין לשבח את השירות, הייצוג והליווי שקיבלתי מכל הצוות במשרד עורכי הדין מרקמן טומשין. החל מהרגע בו השארתי פרטים באתר, כבר למחרת הבוקר קיבלתי שיחת טלפון מעורך דין מקצועי מהצוות שהסביר לי מה הן הזכויות שלי ומהן הדרכים אשר עומדות לפניי על מנת להביא למיצוי כלל זכויותיי. עורך הדין שליווה אותי לאורך כל התביעה דאג לעדכן אותי בכל שלב ושלב. ממליצה בחום לכל מי שצריך משרד איכותי בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי להגיע למשרד מרקמן את טומשין.

ב.ג ,

מרקמן את טומשין נתנו לי שירות מעולה מול הביטוח הלאומי. ביטוח לאומי הערימו עליי קשיים בלי סוף עם ניירת חומר רפואי וגם בועדה הרפואית אבל העורכת דין עשתה סדר בהכל ויצאתי עם פיצוי. התהליך ארוך אבל שווה. שירות אדיב ומקצועי. עורכי דין ברמה גבוהה.

ת.א , לקוחה מרוצה

משרד עורכי הדין הטוב ביותר בתחום הנזיקין ומיצוי זכויות אל מול המוסד לביטוח לאומי!! כל מי שמעוניין לקבל שירות מן המעלה הראשונה. לקבל מענה מהיר ושירות אישי – זה המקום. אחרי חוויות לא נעימות (בלשון המעטה) ממשרדים אחרים וכישלון בהתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי לבד, הגעתי למרקמן את טומשין. כלל הצוות לרבות המזכירות ועד לבעלים עצמם, סיפקו לי תשובות ושירות לאורך כל הדרך. לבסוף מיציתי את כלל זכויותיי ואף יותר! כאלו שכלל לא ידעתי שמגיעות לי.
לסיכום: שירות מעולה, עורכי דין מקצועיים. מומלץ!!

א.נ , לקוח מרוצה

אני רוצה להודות ולשבח את משרד עורכי הדין מרקמן טומשין על יחס אישי, מקצועי, זמין ובעיקר סובלני. צוות המשרד כל כך אכפתי ואדיב. השארתי פרטים לחזרה באתר וכבר בבוקר למחרת חזרו אליי, הייתי ללא ידע בכל הנוגע  לנושא התביעה ובזכות הצוות קיבלתי את כל המענה והידע האפשרי, נתנו לי ביטחון. מודה לכן אישית.

י , לקוח מרוצה

ייצגו בתביעה בעקבות תאונת דרכים
זכיתי לקבל שירות מעולה ויחס אדיב
לא מבינה כלום בעניין הזה והם עשו את כל העבודה. הרגשתי בידיים טובות.
ליווו אותי לאורך כל התהליך ללא תקלות
אני מאוד מרוצה מהשירות, טיפלו בי בצורה הכי טובה שיש. !

ש.ח , לקוחה מרוצה

משרד מעולה ואדיב, עורכי דין מעולים שיודעים בדיוק את בעבודה, אני אישית תבעתי את ביטוח לאומי וקיבלתי את מלא תשומת הלב מהמשרד וכמובן הצלחה בתביעה, תמיד היה מענה וכל מה שרציתי לדעת ענו במהרה והגיבו והסבירו מה לעשות, ממליצה בחום לכל מי שרוצה להתמודד אל מול ביטוח לאומי מס הכנסה ואין לו את היכולת לבד.

ג.מ , לקוחה מרוצה

עבור מרקמן טומשין ברצוני להביע ולהוקיר את הערכתי מקרב ♥️ לעורכי הדין אשר טיפלו בתביעתי לאחר נפילתי לא יכולתי לבקש מקצועיות יותר מזה ידעתי שיש לי על מי לסמוך ותודה לאל נחלנו הצלחה לסיום תודה לצוות המשרד על הטיפול הטלפוני יישר כח.

בכבוד רב,ח.א

חיפה 🙏🙏🙏

ח.א , לקוח מרוצה

שירותיות ומקצועיות!
צוות של תותחים שיודעים לתת מענה ושירות לכל בקשה קטנה וגדולה!
כיף לדעת שאתה בידיים טובות

ש.ש , לקוח מרוצה

משרד איכותי ואמין, מטפל במגוון רחב של זכויות רפואיות, מענה מהיר ואדיב ומקצועי שנותן תשובות מהירות לשאלות רבות שנשאלו במהלך התביעה, תמיד היה מי שענה לי ועזר לי לקבל תשובות, ממליץ לכל מי שמעוניין לקבל עזרה בביטוח לאומי מס הכנסה החזרי מס רשלנות רפואית וזכויות רפואיות כאלו ואחרות.

ב.ג , לקוח מרוצה

אין יום שאיני מודה לעו"ד טל אלבויים ולמזכירתו

לילך ברגר, על יחסם החם, השתדלותם האינסופית, סבלנותם ודרך פעולתם. קלמן ואני אסירי-תודה וממליצים בחום על משרד מרקמן טומשין / רחובות. יישר כוח!!! נילי בילו וקלמן רוזנצווייג מאילת.

נ.ב+ק.ר , לקוחה מרוצה

זכיתי לשיתוף פעולה מצד המשרד קבלתי יצוג יוצאי דופן ע"י מתמחה שושנה מלסה ועו"ד לוי חן בזכותם זכיתי בתביעה לאחר שנגרם לי עוול גדול ע"י משרד הבטחון במשך שנים …ממליץ בחום לנכי צה"ל מנסיון אישי !
מה שאומר שלפעמים אין צורך בשמות של עורכי דין סלבס !!!

א.כ , לקוחה מרוצה

אני מאוד מרוצה מהטיפול בתיק במשרד מרקמן טומשין, טופלתי במחלקת תאונות דרכים על ידי עו"ד דנית, נתנה לי יחס אישי, הסבר על ניהול התיק בכל שלב ושלב ורואים את השקעתה בתוצאה הסופית של התיק. ממליץ בחום. המשרד נעים מאוד, צוות מזכירות מקצועיות ועורכי דין מעולים שמשקיעים בועדות הרפואיות.

א.פ , לקוחה מרוצה

משרד עורכי דין מעולה.
שירות ותוצאות בדיוק כמו שהעריכו מראש.
ותודה לדנית שליוותה אותי באופן אישי.🏆

ש.ש , לקוחה מרוצה

תודה על הטיפול המסור בתביעה שלי. הם טיפלו בי בתביעת רשלנות רפואית מורכבת ועורך הדין עמוס כהן טיפל בי בצורה אישית ואנושית עד שקיבלנו פיצוי יותר גבוה ממה שחשבתי.

ד.ג , לקוח מרוצה

ברצוני להודות למשרד עורכי הדין מרקמן טומשין בכל הנוגע לתביעות ביטוח לאומי .משרד הבריאות מס הכנסה
קיבלתי שירות מעולה. מקצועי. ייחס אדיב עם סובלנות רבה .הקשבה .
בתיק שלי טיפל עו"ד בראל מועלם מטעם המשרד תמיד היה זמין אליי ונתן מענה טוב ומהיר .שלט בכל הנושאים השונים והיה מקצועי לחלוטין .
ממליץ מאוד להשתמש בשרותי משרד זה.
אלופים

ב.ג , לקוח מרוצה

אני רוצה להודות לכם, על המשרד שלכם בעולם.  עורכי דין טיפלו בתביעה שלי ממש טוב.  מאחר שהיה מדובר בתיק מאתגר של רשלנות רפואית, ממש הסבירו לי מה עושים בכל שלב.  באופן ספציפי, עמוס כהן העורך הדין, העניק ליווי מדהים, והביא לפיצוי משמעותי יותר ממה שהיה צפוי בהתחילה.

א.ת , לקוח מרוצה

כפי שאתם רואים סימנתי את מלוא מספר הכוכבים.
ממליץ בחום רב על משרד טומשין ושות' אשר טיפל בפנייתי אליהם במקצועיות מרובה אמינות ויחס חם ואישי.
וכמו כן ברצוני להודות לעו"ד גל קורן על טיפולה המסור המקצועי והאיכפתי.

א.כ , לקוח מרוצה

הגעתי למקרמן ושות לאחר אכזבה מעו"ד קודם וידעתי מה אני מחפש.אז ככה משרד של מקצוענים יופי של שרות לקוחות. אני מיוצג ע"י עו"ד משה אבוטבול בחור חביב ומקצוען אמיתי

צ.ל , לקוח מרוצה
על משרד עורכי הדין מרקמן טומשין נודע לי מפרסום באינטרנט המציין את ניסיון המשרד בטיפול בתביעות לביטוח הלאומי על מחלת עור שנגרמה בגלל תנאי העבודה.
בימים אלה התבשרתי על ידי הביטוח הלאומי שאושרה לי הקצבה.מצאתי לנכון להביע דברי תודה והערכה על השרות המשפטי המצוין שהביאו להצלחה בתביעתנו

פניתי למשרד עורכי הדין עם מסמכים והסברים על תנאי עבודתי. נערכה פגישת הכרות קצרה  במשרד החברה, בהשתתפות מזכירה ועו"ד, נחתם  הסכם לטיפול בתביעה, ההסכם כלל תשלום הוגן למשרד עורכי הדין בעת שמאושרת לחולה קצבה,
.
מיד אחרי חתימת ההסכם התקשר אתי עו"ד הדין בראל מועלם שקיבל עליו את הטיפול בתביעה
עו"ד בראל הדריך אותי במילוי הטפסים של הביטוח הלאומי  ובריכוז המסמכים הרפואיים. קיבלתי  הסבר על כל פרט ופרט.

המקרה שלי היה מורכב בגלל הזמן הרב שחלף מאז עבודתי, במשך 25 שנה, באותה החברה בתנאים שגרמו למחלת העור שלי.
מצאנו יחד את הדרך להגיש את התביעה למרות שהחברה כבר עברה שינויים רבים מאז עבדתי בה לפני 20 שנה

במשך כל התקופה ליווה אותי עו"ד בראל לשביעות רצוני תוך שאני מקבל תשובות לכל השאלות בכל תקופת הגשת התביעה ולקראת הועדה הרפואית

,אני מבקש לציין שבעת שהייתי בוועדה הרפואית ליווה אותי עורך דין ממשרד מרקמן טומשין, עורך הדין הזה סייע מאד במהלך הדיון.

לסיכום: בכל השלבים של הכנת התביעה והגשתה הרגשתי שיש על מי לסמוך. יש לעו"ד בראל הידע והניסיון בתחום החשוב  של זכויות רפואיות.

זאב וולך

ז.ו , לקוח מרוצה
עורך דין הראל איזנברג ממשרד מרקמן טומשין ושות' יצג אותי בביטוח לאומי .
עורך דין הראל איזנברג טיפל בתיק שלי בביטוח לאומי .
הראל הוא אדם מרשים בהסבר הקשור לתביעה לפני הפגישה יצר איתי קשר והסביר בפרוט , לפני הועדה חזר איתי על החומר הכתוב ובדק כל הכתוב והסביר שוב ושוב על מה הנידון הוא ייצג אותי בפני הוועדה ואמר לי מה לומר בוועדה עם אשאל  .אדם עם אמביציות ורצון לעזור !!!! גם אחרי הוועדה היה איתי בקשר כדי לידע אותי מה הסיכום בוועדה ,לסיכום ; ממליץ על עורך דין הראל איזנברג בחום , אדם שרק רוצה לעזור יודע את העבודה  וגם מצליח!!!

מודה לך הראל על הייצוג והיחס החם והטיפול המסור .

י.פ , לקוח מרוצה

עו״ד ינון קורן טיפל בתיק שלי במקצועיות המקסימלית, היה זמין תמיד ונתן לי מענה מהיר ואיכותי. אני מאוד מרוצה מהיחס והשירות ומודה לו על העזרה ואופן הטיפול בתיק שלי. ממליצה בחום על שירותו של המשרד ושל ינון קורן בפרט!

ש.ש , לקוח מרוצה

משרד מרקמן טומשין ייצג אותי בוועדות רפואיות אצל הביטוח הלאומי והביא לידי ביטוי את הפגיעה בתאונת דרכים באופן מיטבי דבר שעזר לי לממש את זכויותי ועל כך אני מודה. נ.ב. תודה אישית לעו"ד דנית קימרון שהובילה את התהליך.

מ.ב.ל. , לקוח מרוצה

עוד לא המציאו את המילים שיתארו כמה טוב השירות הכל כך אישי ומסור שקבלתי, תזכורות, הדרכה, ליווי אישי וצמוד בכל רגע ובכל פרט, תמיד זמינים לכל שאלה, והתוצאות דברו בעד עצמם… בזכותכם הרמתי את הראש שוב מעל המים. טוב לדעת שבמקרה של תאונת עבודה והתמודדות מול ביטוח לאומי אתם יותר ממספר 1… תודה על הכל. על הדרך ועל התוצאה.

א.א , לקוח מרוצה

אני מודה מעומק הלב למשרד עו"ד מרקמן טומשין ובמיוחד לעו"ד גל כהן על הטיפול בתביעה שלי למשרד הבטחון. במשך שנים היה לי קשה לעסוק בפציעה ולכן נמנעתי מתביעה למשרד הבטחון.  אחרי פגישה קצרה ועניינית עם עו"ד ליאור הועברתי לטיפול המסור של עו"ד גל שטיפל בענייני בעדינות ובנחישות והוביל לתוצאות גבוהות הרבה מעל המצופה. תודה רבה לכם.

א.ס , לקוח מרוצה

אלוף! מומלץ מאוד
מקצועיים בטיפול תביעות מול ביטוח לאומי
..יחס אישי, אדיב מאוד.
מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי.

ב.ג , לקוח מרוצה

אין על הצמד עמנואל והעו"ד גל
גרמו לחוויה הלא נעימה לעמוד מול מערכת כזו גדולה ולהאמין בעצמך ובהם שיביאו אותי למקום הנכון ובהרגשה טובה
אז תודה לכם ולמשרד …
זכיתם בהם תשמרו ותוקירו

ב.ג , לקוחה מרוצה

את מספר אחד! באמת! מה שלא יהיה תודה לך!! את אלופה!!

ש.ג ,

וואווווו תקשיבי את תותחית עולם!! את לא מבינה מה זה בשבילי!!

אני עוברת שיקום כל כך קשה והולכת לעבור שנת שיקום ובלי זה לא הייתי שורדת בחיים! ולחשוב שהיו משרדים שאמרו שלא אצליח לקבל.

נ.ש ,
המלצות

יחס אישי ומקצועי, ליווי אישי , אנשים סבלניים מאוד.

רמה גבוהה שרות מקצועי שמלווה ביחס טוב ואדיב
לאורך כל הדרך
תודה מכל הלב נמליץ

קרא עוד
סיפורי הצלחה
קרא עוד
מן העיתונות
קרא עוד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם