דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

עורך דין פוסט טראומה

למה חשוב לקבל ליווי משפטי בתביעות מורכבות?

אם אתם מתמודדים עם פוסט טראומה וזקוקים לסיוע בתהליך המשפטי לתביעות ביטוחיות, כדאי לכם לקבל ייעוץ ממשרד עורך דין פוסט טראומה. אדם אשר חווה תסמינים של הפרעת פוסט טראומה יכול לממש את הזכויות הרפואיות שלו מול גורמים ביטוחיים שונים, כמו המוסד לביטוח לאומי וחברות ביטוח פרטיות. המטרה היא שיכירו בזכויות שלכם כסובלים מהפרעת פוסט טראומה בכדי שתוכלו לקבל סיוע כספי באופן חד פעמי או קבוע. במאמר הבא נסביר את החשיבות של ליווי משפטי לתהליך הגשת תביעה לפיצוי כספי ונפרט על תהליך הליווי המשפטי.

ניסוח תביעת פוסט טראומה

אחד השלבים החשובים ביותר בהליך תביעת פוסט טראומה הוא הגשת כתב התביעה. בכדי לעשות זאת נכון, יש לאסוף את כל המסמכים הרפואיים שלכם, לאסוף את כל הראיות לגבי המקרה או המקרים שגרמו לכם לפוסט טראומה ולצרף אותם לניסוח משפטי מסודר של כתב התביעה. בכתב התביעה יופיעו כל הטענות שלכם וכל ההשלכות של הפרעת פוסט טראומה על חיי היום שלכם וזאת באמצעות מסמכים רשמיים וחוות דעת פסיכאטריות המאששים את המצב הנפשי שלכם. כאשר יש לכם ייצוג משפטי מקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים שהליך הגשת התביעה יתבצע בצורה מסודרת, מושכלת ומותאמת במדויק למטרות שלכם מהגשת התביעה.

ליווי משפטי לקראת ועדות רפואיות

אחד הקשיים הגדולים של מבוטחים הסובלים מפוסט טראומה בא לידי ביטוי בועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי. דרך הועדות הללו יוצאות חוות הדעת הרפואיות והפסיכיאטריות למוסד לביטוח לאומי לפני קבלת ההחלטה לגבי אחוזי הנכות שלכם. לכן, מומלץ לפנות לליווי משפטי מקצועי של עורך דין פוסט טראומה על מנת שתוכלו להגיע מוכנים לועדות הרפואיות. אם אתם זקוקים לליווי משפטי לקראת ועדה רפואית או ניסוח כתב תביעה לחברות הביטוח או למוסד לביטוח לאומי, אנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' הכתובת המקצועית שלכם. עם ותק של מעל ל-50 שנה, משרד עורכי הדין שלנו יוכל לסייע לכם בכל שלב בו אתם נמצאים בתהליך התביעה לפיצויים.

קביעת פגישה עם עורך דין פוסט טראומה

לתיאום פגישה עם משרד עורך דין פוסט טראומה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון שלנו המופיע בראש האתר. אנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' נעניק לכם ליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר במטרה לממש את הזכויות הרפואיות שלכם בצורה אופטימלית.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם