דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

פיצוי נפגעי פעולות איבה חרבות ברזל

בישראל פעולת איבה נחשבת למקרה של אלימות כנגד אזרחים ישראלים בגופם או ברכושם בשל היותם ישראלים או יהודים. הפעולות יכולות לכלול טרור על ידי ירי, דקירות, יידוי אבנים וכל פעולה אלימה אחרת. בכדי להגיש תביעת נזיקין פעולות איבה יש למלא טופס תביעה לביטוח לאומי ולהוסיף לטופס את כל המסמכים הרלוונטיים למקרה שלכם. חשוב לדעת כי תביעת נזיקין פעולות איבה יש להגיש תוך שנה מיום המקרה. עם זאת, יש גם מקרים של הגשת תביעות מאוחרות, בעיקר פגיעות נפשיות המופיעות עם תסמינים ברורים יותר רק זמן מסויים אחרי המקרה.

למה חשוב להגיש תביעה נפגעי פעולות איבה?

אם אתם רוצים לממש את הזכויות שלכם כאזרחים במדינת ישראל שנפגעו בפעולות איבה, הגשת תביעה נפגעי פעולות איבה היא חשובה ביותר בכדי לממש את הזכויות המגיעות לכם. אם נפגעתם בנסיבות בהן קיים יסוד סביר שהפגיעה קשורה לפעולת איבה, גם אם מדובר על תסמינים של הפרעת פוסט טראומה, כגון חרדה, דיכאון או פגיעה בתפקוד הכללי, ההמלצה היא להגיש את התביעה בליווי של עורך דין המתמחה בתחום. עורך הדין יסייע לכם בניסוח טופס התביעה במטרה למקסם את הפיצוי או הקצבה מהמוסד לביטוח לאומי.

איך מחשבים פיצויים לנפגעי פעולות איבה?

פיצויים לנפגעי פעולות איבה מחושבים לפי כל מקרה לגופו ולא ניתן לדעת מראש מה יהיה גובה הפיצוי במידה ויאשרו לכם את התביעה. במידה והתביעה שלכם מאושרת, אתם תדרשו לעמוד מול ועדה רפואית של ביטוח לאומי שתפקידה לקבוע את אחוז הנכות שלכם. עורך הדין יכין אתכם לקראת הועדה הרפואית ויעניק לכם ייצוג בועדה. אחוזי הנכות במקרים הללו שונים מאחוזי נכות של תביעת נכות רגילה. במקרים של פעולות איבה, נכות של 10 עד 19 אחוזים תזכה אתכם למענק חד פעמי ואם אחוזי הנכות הם 20 אחוזים ויותר אתם תקבלו קצבה חודשית זמנית או לצמיתות בהתאם למצב הרפואי או הנפשי שלכם.

תביעת נזיקין פעולות איבה – איך מגישים?

בכדי להגיש תביעת נזיקין פעולות איבה בליווי וייעוץ מקצועי עם עורך דין מומחה בתחום, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' נתאם עבורכם פגישה עם אחד מעורכי הדין המצויינים שלנו המתמחים בדיני נזיקין, עם דגש על ניסיון בניהול תיקים משפטיים של תביעות בגין פעולות איבה.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם