דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

תביעות מול חברות הביטוח

הרכב שלכם נפגע בתאונה? זקוקים לליווי בהליך תביעות ביטוח צד ג?

תביעות ביטוח צד ג מתבצעות מול חברת הביטוח המבטחת את הנהג הפוגע במקרים של תאונות דרכים. מרבית הנהגים בישראל מחזיקים בביטוח צד ג' וכאשר הרכב שלכם נפגע בתאונה עקב טעות של נהג אחר, יש לכם אפשרות להגיש תביעה מול חברת הביטוח שלו הנקראת תביעת ביטוח צד ג'. ישנם מספר שלבים בתביעה זו, כאשר השלב הראשון הוא הגשת דרישת נזק לחברת הביטוח. שלב זה צריך להגיע מיד לאחר התאונה ודרישה זו יכולה לכלול פרטים שונים, כגון מקום התאונה, פרטי הרכבים שהיו מעורבים, תאריך התאונה והערכת נזק של הרכב שלכם. במאמר הבא נפרט על השלבים הבאים בתהליך ועל היתרונות של ליווי משפטי במקרים של תביעות מסוג זה.

ליווי משפטי במקרי תביעות מול חברות הביטוח

כאשר אתם מגיעים למצב בו אתם מעוניינים להגיש תביעות מול חברות הביטוח בישראל, כדאי לכם להתכונן היטב לשלב התביעה ולהגיע מוכנים לדיונים הצפויים בבית המשפט לתעבורה. כאשר מדובר על ליווי משפטי בתהליך תביעה נגד חברת ביטוח של צד ג', אתם מקבלים עורך דין מנוסה ומקצועי המתמחה בתחום וידע לנהל עבורכם את המשא ומתן מול חברת הביטוח המבטחת את הנהג הפוגע. מיקוח על גובה הנזק או גובה האחריות של התאונה הם רלוונטיים מאוד במטרה למצות את הזכויות שלכם עד תום ולהגיע לסכום הפיצוי אשר יכסה או התאונה.

מה עושים אם חברת הביטוח לא משלמת?

במידה ואתם נמצאים בהליך תביעות ביטוח צד ג וחברת הביטוח שלכם מסרבת לשלם את הפיצויים המגיעים לכם, יש לכם אפשרות להגיש תביעה לבית המשפט. את ניסוח כתב התביעה מומלץ להעביר לידי משרד עורכי דין המתמחה בכך, במטרה למקסם את הסיכויים שלכם לקבלת פיצוי מחברת הביטוח המבטחת את הנהג. חברות הביטוח מקשות על קבלת הפיצויים מצד אחד, אך אין לא מעוניינות להיכנס להליכים משפטיים מצד שני ולכן הגשת התביעה היא שלב חשוב במיוחד בכל בתהליך למימוש הזכויות שלכם.

ליווי משפטי להגשת תביעות ביטוח צד ג

על מנת שתוכלו לקדם תביעות ביטוח צד ג בצורה מקצועית ואמינה, אתם צריכים שיהיה מאחוריכם משרד עורכי דין ותיק המכיר את התחום על כל היבטיו. אנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' מנהלים עשרות תיקים משפטיים בתחום תביעות של ביטוח צג ג' בכל שנה ומשלבים היטב כמעט בכל תיק תקדימים משפטיים החשובים בנושא. צרו איתנו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ונוכל לתאם עבורכם פגישה עם אחד מעורכי הדין המצויינים שלנו.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם