דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

ייצוג בוועדות רפואיות ביטוח לאומי

קבעו לכם ועדה רפואית לביטוח לאומי? זה הזמן לפנות לייצוג משפטי!

הועדה הרפואית של הביטוח לאומי היא גורם מרכזי היכול להשפיע על ההחלטה של המוסד לביטוח לאומי לקבוע לכם אחוזי נכות. בועדה הרפואית יושבים אנשי מקצוע מהתחום הרפואי, כגון רופאים או פסיכיאטריים המבצעים בדיקה קלינית ועוברים על המסמכים הרפואיים שלכם במטרה לתת חוות דעת מקצועית למוסד לביטוח לאומי. חוות הדעת הזו היא בעלת משמעות גדולה מבחינה כלכלית עבורכם ולכן ההמלצה היא לפנות לשירותי ייצוג בוועדות רפואיות ביטוח לאומי. הייצוג הוא משפטי וניתן לכם דרך משרד עורכי דין המתמחה בתביעות לביטוח לאומי.

מה הייצוג המשפטי כולל?

התפקיד של עורך הדין בייצוג בועדות הרפואיות הוא להכין אתכם בצורה נכונה לועדה. עורך הדין יבדוק את תיק התביעה שלכם ויתן לכם הערכה לגבי הסיכויים שלכם לקבל אחוזי נכות גבוהים במטרה לקבל קצבת נכות באופן קבוע. יתכן ועורך הדין יעריך מראש שאחוזי הנכות יהיו נמוכים בכדי לקבל קצבת נכות ואז הוא ילווה אתכם לאורך כל התהליך גם לאחר הועדה הרפואית ויעניק לכם ייעוץ מקצועי להמשך. בשלבים הבאים, עורך הדין יסייע לכם להגיש ערעור על חוות הדעת של הועדה או לחילופין להציע לכם להגיש החמרה במצב הרפואי שלכם במטרה להגדיל את אחוזי הנכות.

מה החשיבות של גובה אחוזי הנכות?

המוסד לביטוח לאומי יכול לקבוע את הגובה של אחוזי הנכות על פי המצב הרפואי שלכם. לגובה של אחוזי הנכות יש משמעות על האפשרות שלכם לקבל קצבת נכות זמנית או לצמיתות. ייצוג בוועדות רפואיות ביטוח לאומי יגדיל את הסיכויים שלכם לקבל אחוזי נכות גבוהים יותר, כאשר המטרה היא לקבל אחוזי נכות אשר יהיו כוללים גם קצבת נכות. קצבת נכות נקבעת גם על פי הכנסות, מספר ילדים והגילאים שלהם ולכן ההמלצה היא לקבל את כל המידע הרלוונטי לתהליך בכדי לשפר את הסיכויים לקבלת הקצבה. אם יאשרו לכם קצבת נכות זמנית, יתכן ותדרשו להגיע שוב לועדה רפואית בכדי לבדוק אם מגיעה לכם קצבת נכות לצמיתות.

עו"ד ייצוג בוועדות רפואיות ביטוח לאומי

על מנת שתוכלו לקבל ייצוג בוועדות רפואיות ביטוח לאומי דרך משרד עורכי דין מקצועי, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' מייצגים לקוחות בתביעות לביטוח לאומי לקבלת קצבה כבר למעלה מ-5 עשורים ברציפות ואנחנו יכולים לספק לכם את הליווי והייצוג המשפטי הטוב ביותר לתהליך שלכם.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם