דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית בדרום – מדוע לבחור במשרד מרקמן טומשין ושות'

משרד מרקמן טומשין, שהינו הכי מוכר בתחום הרשלנות הרפואית, לשירותך במגוון סניפיו שבדרום הארץ.

משרד מרקמן טומשין הוא המשרד הגדול ביותר בתחום הרשלנות הרפואית והנזיקין בישראל ובדרום הארץ בפרט. לאור הביקוש משרד מרקמן טומשין ושות' פתח במהלך השנים סניפים בדרום הארץ, במטרה לתת שירותים לתושבי הדרום, לסייע להם בתביעות רשלנות רפואית, במימוש זכויות רפואיות וכו'.

למשרד סניפים בבאר שבע, אשדוד, אילת, רחובות באיזור הדרום וכן סניפים במרכז ובצפון לרבות בחיפה, עפולה, טבריה, ראש פינה, ירושלים, תל אביב, ועוד.

לדף הבית של המשרד לחץ כאן.

לקביעת פגישה עם עורך דין רשלנות רפואית בדרום התקשרו אלינו עכשיו או השאירו פרטיכם עוד היום. 

זה לא סוד שמספר אירועי הרשלנות הרפואית גבוה יותר בפריפריה הדרומית יחסית למרכז, וזאת בגלל איכות הרופאים, הציוד, העומס, המרחק מבתי החולים ועוד.

לכן, לקוחות רבים של משרד מרקמן טומשין הם דווקא מהדרום, מהערים ומהישובים באיזור.

מדוע מומחיות חיונית במקרים של רשלנות?

ללא המומחיות הנכונה, ניהול תיק של רשלנות יכול להיגמר בכישלון. החוקים והפסיקה מורכבים וגם הצד השני לא מתכוון לעשות חיים קלים. לכן לניהול תביעה ברשלנות רפואית, נדרשים עורכי דין מיומנים ובעלי ידע. בנוסף, מקרי רשלנות כרוכים לעתים קרובות בסוגיות רפואיות מורכבות ובטרמינולוגיה שעלולים להיות קשים להבנה למי שאינם עורכי דין המנהלים בשגרה תביעות של רשלנות רפואית בשגרה.

עורך דין רשלנות בעל מומחיות בתחום הרשלנות הרפואית מבין את הסוגיות המשפטיות הכרוכות בניהול תיק והכל כדי לצלוח את ההליך בהצלחה ולהביא לפיצוי מקסימאלי.

עורכי דין מנוסים לרשלנות רפואית אף יכולים לחסוך לך בזמן ומשאבים יקרים, באמצעות קיצור ההליכים.  מומחיות בתיקי רשלנות יכולה גם לסייע בבניית תיק חזק המגובה בראיות. עורך דין מנוסה בתחום זה יודע לאסוף ולהציג ראיות שהיה בהן כדי להביא לניצחון מהיר. הם יודעים לאילו מומחים לפנות וכיצד לחקור עדים ביעילות. כמו כן, לעורך דין מנוסה רשלנות יש רשת חזקה של מומחים רפואיים שניתן להתייעץ איתם ולקחת מהם חוות דעת.

"אתה לא רק תביעה": היחס האישי של מרקמן טומשין מרקמן טומשין הוביל את המשרד להצלחה:

אנו מאמינים שתשומת לב אישית חיונית למתן הייצוג הטוב ביותר ללקוחותינו. כאשר תבחרו בנו לייצג אתכם בתביעת הרשלנות הרפואית, אתם תוכלו להיות בטוחים שתקבלו יחס אישי מתחילת ההליך ועד סופו.

עורכי הדין לרשלנות רפואית ממשרדינו שיושבים  בסניפי המשרד בדרום, הם עורכי דין שמנוסים בטיפול בתביעות רשלנות נגד הצוותים המטפלים בבתי החולים בדרום, לרבות ביה"ח סורוקה, ברזילי, אסותא, יוספטל באילת ועוד. המשרד מטפל בעשרות תביעות נגד אותם בתי חולים וכן כנגד צוותים רפואיים מקופות החולים בדרום, לרבות כללית, לאומית, מכבי ומאוחדת.

כמו כן, עורכי דין לרשלנות רפואית שעובדים בסניפי המשרד בדרום מקיימים קשרים מקצועיים עם עורכי דין בסניפי המשרד המרכזיים- והעבודה על התיק היא עבודת צוות.

אנו מקדישים זמן ניכר והשקעה כדי להכיר את הלקוחות שלנו ולהבין את הצרכים והמטרות הספציפיות שלהם. אנו מבינים שטיפול בתביעת רשלנות עשויה להיות חוויה קשה ומרגשת, ומציעים תמיכה והכוונה לאורך כל התהליך. אנו מתגאים בגישה ובתשומת הלב שלנו ללקוחותינו, וזמינים לענות על כל שאלה או חשש שעלול להתעורר. הגישה האישית שלנו משתרעת גם על האסטרטגיה המשפטית שלנו. אנו מבינים שכל מקרה הוא שונה, ואנחנו מתאימים את האסטרטגיה שלנו לפרטים הספציפיים של כל מקרה. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי לפתח אסטרטגיות המתאימות ביותר לצרכים ולמטרות שלהם האישיות שלהם. אנו מאמינים שגישה זו מביאה לתוצאות טובות יותר עבור לקוחותינו, הן מבחינת הפיצוי שהם מקבלים והן מבחינת השקט הנפשי שיש להם בידיעה שהתיק שלהם מטופל בזהירות.

רקורד מוכח של הצלחה בתביעות רשלנות רפואית בדרום הארץ:

יש לנו היסטוריה ארוכה של ייצוג מוצלח של לקוחות בתביעות רשלנות רפואית בדרום. לצוות עורכי הדין המנוסים שלנו יש הבנה עמוקה של המורכבות של תיקים אלו, ואנו מתחייבים להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו בתיקי הרשלנות הרפואית.

במהלך השנים הבאנו ללקוחותינו בדרום פיצויים של מאות מיליוני שקלים.

ייצגנו בהצלחה לקוחות במגוון מקרי רשלנות רפואית, לרבות רשלנות כירורגית, אבחון שגוי, רשלנות יולדות והריון, רשלנות בטיפול בסרטן, טעויות בחדר מיון ועוד.

ההצלחה שלנו היא עדות למומחיות ולמסירות שלנו ללקוחותינו. אנו מבינים את ההשפעה ההרסנית שיכולה להיות לרשלנות רפואית על חייהם של אנשים ובני משפחותיהם, ואנו מחויבים לפעול למען מיצוי זכויותיהם ולהבטיח שהם יקבלו את הפיצוי הגבוה האפשרי.

איך מרקמן טומשין יכול לעזור לך לקבל את הפיצוי המגיע לך?

במרקמן טומשין אנו מבינים שכל מקרה רשלנות הוא ייחודי ומכאן יש לנו מחויבות עמוקה להעניק טיפול פרטני לכל לקוח שלנו. כאשר אתה לקוח אתה גם חלק מהמשפחה, אנו לוקחים את הזמן כדי להקשיב לסיפור שלך, להבין את הצרכים שלך ולפתח אסטרטגיה המתאימה למצב הספציפי שלך.

צוות עורכי הדין המנוסים שלנו יפעל ללא לאות כדי לחקור את התיק שלך, לאסוף ראיות ולבנות עבורך תיק חזק ולנהל אותו עד להצלחה.

אנו מתייעצים עם מומחים רפואיים, בודקים את הרשומות הרפואיות ומבצעים ניתוח יסודי של העובדות כדי להבטיח שיש לנו קייס מנצח. בהתאם לאינטרסים שלך, אנו גם נקיים משא ומתן עיקש על פשרה הוגנת או נוביל לניצחון בבית המשפט.

עורכי הדין שלנו לרשלנות רפואית בדרום הם אלופים בניהול משא ומתן והם מיומנים בהופעה בדיונים ואינם חוששים אפילו מהמקרים המאתגרים ביותר.

אנו נעדכן אותך ונספק לך את התמיכה הדרושה לך לאורך כל התהליך. אנו מבינים שזו עלולה להיות תקופה קשה ומלחיצה עבורך, ואנו מחויבים לספק מקצועי ובלתי מתפשר.

בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לעזור לך לקבל את הפיצוי הגבוה האפשרי. אנו מבינים שרשלנות רפואית עלולה לגרום לנזק כלכלי, פיזי ורגשי משמעותי, ואנו פועלים ללא לאות כדי להבטיח שתקבל פיצוי מלא.

עם הניסיון הרב, התוצאות יוצאות הדופן והגישה הממוקדת בלקוח משרד Markman Tomshin  הוא הבחירה הברורה עבור המבקשים ייצוג במקרים של רשלנות רפואית בדרום.

לקביעת פגישה עם עורך דין רשלנות רפואית בדרום התקשרו אלינו עוד היום או השאירו פרטיכם.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
רשלנות רפואית
המלצות

שני תודה רבה
אחרי כל הסבל שעברנו אצל הרופאים מצאנו אוזן קשבת רגישה ומקצועית אצלך.

אחרי שנים ארוכות של סבל בזכותך קיבלנו את הפיצוי שמגיע לנו ומעבר.

תודה רבה!!

קרא עוד
סיפורי הצלחה
קרא עוד
מן העיתונות
איך לבחור עורך דין לרשלנות רפואית
קרא עוד
המלצות

שני תודה רבה
אחרי כל הסבל שעברנו אצל הרופאים מצאנו אוזן קשבת רגישה ומקצועית אצלך.

אחרי שנים ארוכות של סבל בזכותך קיבלנו את הפיצוי שמגיע לנו ומעבר.

תודה רבה!!

קרא עוד
סיפורי הצלחה
קרא עוד
מן העיתונות
קרא עוד
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם