דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332

מרקמן טומשין ושות' – עורכי דין רשלנות רפואית

משרד עורכי הדין המוביל והמומלץ בישראל לרשלנות רפואית, המעניק שירות אישי עם 98% אחוזי הצלחה בתביעות שמוגשות!

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות ע"י עורכי דין לרשלנות רפואית השאר את פרטיך או חייג אלינו.

'
המלצות
להמלצות נוספות

רשלנות רפואית

משרד עורכי הדין מרקמן טומשין ושות' הוא המשרד הגדול והמוביל בייצוג לקוחות פרטיים בתביעות רשלנות רפואית ונזיקין.

 1. משרדנו ינהל עבורך משא ומתן עיקש עד להשגת התוצאה המקסימלית והטובה ביותר!
 2. אנו מייצגים רק משפחות ונפגעים מרשלנות רפואית – אנו לא נייצג נתבעים, לרבות קופות חולים או חברות ביטוח.
 3. לעולם לא נדרוש תשלום לפני הזכייה בפיצוי. תשלום שכר הטרחה תמיד יהיה בסוף ההליך מתוך סכום הפיצוי שנשיג לכם.
 4. כמשרד הגדול בארץ אנו בקשר עם מומחים רפואיים רבים המסייעים לנו בהגשת התביעות, בייעוץ פנימי והיערכות לקראת הגשת התביעה. כל מקרה ייבחן ביסודיות וקפדנות לפני מתן המלצה והגשת התביעה.
 5. אנחנו היחידים שמעניקים שירות מלא מקיף – פרט להגשת תביעת הרשלנות הרפואית, אנו נדאג למיצוי כלל הזכויות מביטוח לאומי, חברות הביטוח, מס הכנסה ועוד. בית אחד, שימצה וימקסם את כלל הזכויות שלכם.
 6. אנחנו מאמינים בשקיפות מעל הכול! לאורך הדרך נפעל יחד איתך בשותפות מלאה ותמיד נציג בפניך את כלל האפשרויות – לטוב או לרע.
 7. למשרד קשר עם חברות העוזרות במימון חוות דעת, וזאת על מנת שקושי כלכלי לא יהווה מחסום בפני הגשת תביעה צודקת.
 8. אנחנו מביאים את המרכז לפריפריה ולכן עורכי הדין לרשלנות רפואית במשרדינו מעניקים שירות בפריסה ארצית , בסניפים הנמצאים בצפון, בדרום ובמרכז.
 9. כשמחפשים "עורך דין רשלנות" – רוצים למצוא עורך דין מקצועי, איכותי שלא ממהר להתפשר- אנחנו כאלה.

אנו מטפלים כבר שנים בתביעות רשלנות רפואית בתחומים הבאים:

 • רשלנות רפואית בהריון וגינקולוגיה לרבות מומים מולדים.
 • רשלנות בלידה.
 • רשלנות רפואית באבחון מחלות.
 • רשלנות בטיפול במחלות סרטן.
 • רשלנות בניתוחים.
 • רשלנות בטיפול בהתקפי לב ואירועים מוחיים.
 • רשלנות ברפואה אסטטית.
 • רשלנות של רופא עיניים.
 • רשלנות בטיפולי שיניים.
 • רשלנות ברפואת חירום/ מיון / מד"א ועוד.
 • רשלנות רפואית בטיפול ובאבחון מחלת הסכרת.
 • רשלנות רפואית בנושאים רבים נוספים.

מתלבט אם לפנות – פשוט תנסה ולא תתאכזב.

אנו נשמח לייעץ, לסייע ולספק לך ליווי אישי עד לפיצוי כספי מקסימלי.

עוד על המשרד >
 • מקרים של רשלנות רפואית בהריון הם הנפוצים ביותר. רשלנות רפואית בזמן מעקב ההיריון והגינקולוגיה יכולים להתבטא באבחון מאוחר של מומים קשים בעובר, מומים שניתן היה לאבחן בשלבי ההיריון. תביעות אלו מתמקדות ברשלנות בעת ביצוע בדיקות סקר בזמן ההיריון, אי הפנייה לבדיקות שונות, אי מסירת מלוא המידע להורים ועוד.

 • הליך הלידה דורש מיומנות ומקצועיות רבה ולצערנו אנו נתקלים במקרים בהם נגרם נזק לתינוק או ליולדת בזמן הלידה או בזמן השהות בבית החולים. לכל פעולה שמתבצעת  בזמן הלידה יש משמעויות וכאשר הצוות הרפואי מבצע פעולה שגורמת לנזק, קיימת סבירות גבוהה שמדובר ברשלנות רפואית.

 • במקרים רבים, כאשר מחלה מתגלה באיחור, סיכויי ההחלמה נפגעים וסבל המטופל מוחמר. כיום קיימות בדיקות רבות המאפשרות גילוי מוקדם או לפחות גילוי בזמן שלא לדבר על טעות באבחנה. ככל שהצוות הרפואי מתרשל באבחון המחלה יכולה לקום לחולה ומשפחתו זכאות לפיצוי עקב הרשלנות הרפואית שהביאה לאבחון המחלה באיחור.

 • במחלות סרטן הזמן הוא קריטי, אבחון שגוי או טיפול שגוי או איחור באבחון עשויים לפגוע בסיכויי ההחלמה ולגרום להחמרת המחלה עד כדי אובדן חיים. היום אף קיימות בדיקות לגילוי מוקדם וצוות מטפל שלא המליץ על בדיקות אלו, עשוי להיחשב לרשלן אם תתגלה מחלת סרטן באיחור.

  לחלופין סוגים אחרים של תביעות עוסקות בטיפול יתר ו/או טיפול שגוי לאחר אבחון מחלת הסרטן. במצבים אלו, טיפול אגרסיבי מדי עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

 • בכל ניתוח קיים פחד, אי וודאות לגבי הצלחתו וההשלכות לאחריו. ניתוחים קיימים כמעט בכל תחום ברפואה לרבות – קרדיולוגיה, אורתופדיה, ראייה, שניים, נוירולוגיה, העור וכיוב'. לאור השכיחות הגבוהה של מקרי הרשלנות יש להיות מודעים למצבים בגינם ניתן לתבוע ברשלנות רפואית לאחר ניתוח.

  להלן תחומי הרשלנות הרפואית הרלוונטיים לניתוח: נזק עקב הניתוח, ביצוע ניתוח ללא התוויה רפואית (ללא צורך רפואי) , רשלנות במעקב לאחר הניתוח, השארת גוף זר בגוף החולה, טיפול פולשני כושל, השתהות בזמן הטיפול, כשל באופן ניהול הניתוח בזמן אמת, זיהומים וסיבוכים פנימיים, התפתחות דלקות, ניתוח רפואי ללא "הסכמה מדעת", מוות במהלך או לאחר ניתוח ועוד

 • איחור בקבלת טיפול במקרים של התקפי לב, מחלות לב או אירועים מוחיים עשוי להוביל לפגיעה חמורה שהייתה יכולה להיחסך בטיפול נכון. הזמן הוא קריטי ולכן כאשר קיימת רשלנות בקבלת הטיפול לרבות אי קבלת טיפול מניעתי, יש לבדוק אפשרות להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית.

 • מספר תביעות הרשלנות של רופא עיניים המצא בעליה מתמדת. אבחון שגוי של בעיה רפואית בעיניים והפניה מאוחרת לניתוח; או לחלופין ביצוע ניתוח לייזר ללא התאמה ו/או ללא מעקב רפואי נכון לאחר הניתוח יכולים לגרום לנזק קבוע לעיניים, ירידה משמעותית בראיה לצמיתות. כך למשל גם זיהומים לאחר טיפול עיניים או איחור באבחון זיהום שגרם לנזק לראייה ולאזורים אחרים בגוף, עשוי להיחשב כרשלנות בטיפול רופא העיניים.

  כיום גם רבות תביעות הרשלנות רשלנות בניתוחי עיניים ובמיוחד בניתוחי לייזר– שגיאה בניתוח שהובילה לנזק משמעותי לראיה – עשויה להיחשב כרשלנות רפואית.

  גם במקרים של עין עצלה  (אובדן ראייה בעין אחת)– יש לבחון האם הייתה רשלנות במעקב והאם ייתכן שהוחמצה אבחנה של עין עצלה במועד מוקדם, בו ניתן היה לטפל בבעיה ולהביא לכדי החלמה מלאה. במקרים אלו, המפתח להחלמה מצוי באבחון מוקדם של ליקוי הראיה. טיפול נכון ניתן למנוע במקרים רבים את התפתחות העין האצלה.

 • טיפולי שיניים מצריכים מיומנות של אומן, אחרת עשויים להיגרם נזקים. נזק משמעותי לאחר טיפול שיניים לרבות נזק לאחר טיפולי שתלים הגורם בין היתר לחוסר תחושה עצבי – עשוי להיחשב כרשלנות רפואית של רופא השיניים.

 • רפואת חירום משמעותה מתן סיוע רפואי דחוף- הסיוע יכול להינתן ע"י מגן דוד אדום, קופת החולים, שירותים של לחצני מצוקה, מוקדים לרפואה דחופה ועוד.

  במצבים רבים תיתכן רשלנות רפואית במתן עזרה ראשונה או עקב אי מתן טיפול נכון בזמן העשוי להיות קריטי. רשלנות במקרי חירום עשויה להוביל לנזק משמעותי ואף לקיפוח חיים.

  איחור בהגעת מד"א, השהות בקופת החולים או במיון, אי היענות בזמן לקריאת לחצן מצוקה, אי הפנייה לבדיקות דחופות, אי מתן טיפול בזמן או טיפול מתאים, מוות שלא בבית החולים בגיל צעיר הן דוגמאות למצבים שעשויים להעיד על רשלנות רפואית.

 • מחלת הסכרת היא אחת המחלות הנפוצות בארץ ובעולם וקיים מידע רב אודות האבחון והטיפול במחלה ועדיין קיימים מקרים רבים של רשלנות רפואית בטיפול בסכרת.

  מעקב שגוי שהוביל לנזק משמעותי לרבות התעלמות מפצעים שהובילו לכריתת אברים, אי טיפול בפצעים, עיוורון, אי ספיקת כליות, מוות בגיל צעיר יחסית- אלו סיבוכים  של סכרת המצביעים על אפשרות של רשלנות רפואית.

  היעדר מעקב מניח את הדעת לגבי רמות הסוכר או מתן יתר של אינסולין, תוך שהיעדר המעקב הוביל להתקף לב, אירוע מוחי, דלקת בלבלב או סיבוכים אחרים- גם הם סממנים של רשלנות רפואית.

  אף איחור באבחון של סכרת בהריון שהוביל לפגיעה ביולדת או בעובר מהווה רשלנות רפואית.

תחומי העיסוק
של המשרד

המשרד נותן מענה רחב בתחומי עיסוק מגוונים וזאת מתוך רצון להעניק שירות מקיף ואיכותי.

נזקי גוף
נזקי גוף
נכות כללית
נכות כללית
תאונות עבודה
תאונות עבודה
תאונות דרכים
תאונות דרכים
תביעות ביטוח וסיעוד
תביעות ביטוח וסיעוד
תביעות ייצוגיות
תביעות ייצוגיות
נכי צה
נכי צה"ל וכוחות הביטחון
אזרחי צוואות וירושות
אזרחי צוואות וירושות
נדל
נדל"ן והתחדשות עירונית
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה
מסלול ניהול תביעת רשלנות רפואית
01
פגישת ייעוץ עם עורך דין רשלנות רפואית
02
איסוף ראיות וקבלת חוות דעת מומחים
03
הגשת תביעה וניהול ההליך המשפטי
04
קבלת הפיצוי המרבי
מדריכים מקצועיים

מידע ועצות במגוון תחומי העיסוק של המשרד

מפרצת באאורטה – אבי העורקים – קבלת פיצוי על רשלנות רפואית
מפרצת באאורטה, אבי העורקים (אנוריזמה – Aortic Aneurysm) עשויה לגרום לנזק משמעותי ואף למוות – במקרים כאלה חשוב לבחון הגשת..
קרא עוד בנושא מפרצת באאורטה, אבי העורקים (אנוריזמה – Aortic Aneurysm) עשויה לגרום לנזק משמעותי ואף למוות – במקרים כאלה חשוב לבחון הגשת תביעת רשלנות רפואית
רשלנות רפואית באבחון של תסמונת דאון
תסמונת דאון הינה מחלה תורשתית הנובעת מטריזומיה (פגם גנטי) בכרומוזום מספר 21 (ליתר דיוק – זה הוא מצב שבו  קיימים שלושה..
קרא עוד בנושא תסמונת דאון הינה מחלה תורשתית הנובעת מטריזומיה (פגם גנטי) בכרומוזום מספר 21 (ליתר דיוק – זה הוא מצב שבו  קיימים שלושה עותקים של הכרומוזום בכל התאים בגוף או בחלקם, במקום שני עותקים בלבד). 
רשלנות רפואית באבחון של איסכמיה
כלל האיברים והרקמות שבגופנו זקוקים לחמצן בכדי שיוכלו להתקיים. איסכמיה היא מצב שבו קיימת בעיה עם אספקת הדם והחמצן לרקמות..
קרא עוד בנושא כלל האיברים והרקמות שבגופנו זקוקים לחמצן בכדי שיוכלו להתקיים. איסכמיה היא מצב שבו קיימת בעיה עם אספקת הדם והחמצן לרקמות מסוימות, כאשר הגורמים לכך הם היצרות ו\או סתימה בכלי הדם. 
רשלנות רפואית באבחון ובטיפול בפגים
באופן טבעי, מרבית הלידות מסתיימות בשבוע ה-40 לתקופת ההריון, מה שמאפשר לעובר להתפתח כנדרש ולהיוולד בריא. תינוקות הנולדים לפני השבוע..
קרא עוד בנושא באופן טבעי, מרבית הלידות מסתיימות בשבוע ה-40 לתקופת ההריון, מה שמאפשר לעובר להתפתח כנדרש ולהיוולד בריא. תינוקות הנולדים לפני השבוע ה-37 או תינוקות הנולדים במשקל הנמוך מ-2.5 קילוגרמים, ייחשבו לתינוקות פגים. 
רשלנות רפואית וסרטן המעי הגס
עו"ד ליאור טומשין בתוכנית "עושים שינוי" מדבר על רשלנות רפואית וסרטן המעי הגס
עורך דין תאונת דרכים, תאונת עבודה, עורך דין ביטוח לאומי
קרא עוד בנושא עו"ד ליאור טומשין בתוכנית "עושים שינוי" מדבר על רשלנות רפואית וסרטן המעי הגס
תביעת רשלנות רפואית בגין איחור באבחון מצב לבבי
חשיבות אבחון נכון ומדויק של מטופלים הינה עניין שנדון בפסיקה במס' רב של פסקי דין. משרדנו מייצג מטופלים אשר כתוצאה..
התקף לב, עורך דין ביטוח לאומי, פגיעה בעבודה
קרא עוד בנושא חשיבות אבחון נכון ומדויק של מטופלים הינה עניין שנדון בפסיקה במס' רב של פסקי דין. משרדנו מייצג מטופלים אשר כתוצאה מרשלנות רפואית שגה הצוות הרפואי באבחון של מצבם הרפואי כהלכה או איחר באבחון הטיפול הרפואי כנדרש. 
תביעת רשלנות רפואית בגין איחור באבחון תסביב אשך
תסביב האשך ובלעז Testicular torsion הוא אחד המצבים החמורים ביותר באורולוגיה, הן מבחינת הצורך בטיפול מידי והן מבחינת הסבוכים האפשריים לעתיד. תסביב האשך הוא תופעה..
עורך דין רשלנות רפואית, תסביב אשך
קרא עוד בנושא תסביב האשך ובלעז Testicular torsion הוא אחד המצבים החמורים ביותר באורולוגיה, הן מבחינת הצורך בטיפול מידי והן מבחינת הסבוכים האפשריים לעתיד. תסביב האשך הוא תופעה שבה מסתובב האשך על צירו האורכי. התסביב גורם לחסימה של כלי דם ורידיים ובהמשך, עקב היווצרות בצקת, לחסימת אספקת הדם העורקי. 
הפסקת היריון עקב מום מולד- מתי זה רשלנות רפואית
משרדנו הוא משרד עורכי הדין הגדול בארץ בתחום הרשלנות הרפואית. אנו מייצגים הורים אשר, כתוצאה מרשלנות רפואית, שגה הצוות הרפואי..
עורך דין רשלנות רפואית, רשלנות רפואית בהיריון ולידה
קרא עוד בנושא משרדנו הוא משרד עורכי הדין הגדול בארץ בתחום הרשלנות הרפואית. אנו מייצגים הורים אשר, כתוצאה מרשלנות רפואית, שגה הצוות הרפואי באבחון של מום מולד או מצב רפואי אחר במהלך ההיריון. במצבים אלו, נלקחת מההורים הזכות להפסיק את ההיריון.
למאמרים מקצועיים נוספים
מרקמן טומשין ושות' בתקשורת

אנו מזמינים אתכם לקרוא על ההצלחות שלנו

"בגלל הרופאים לבני אין חצי יד"
כשהיתה בת 28, נכנסה ג' להיריון בפעם השנייה. היא הוגדרה כנושאת 'היריון בסיכון גבוה', ולכן נזקקה למעקב אינטנסיבי וחריג. מכיוון שבתה הראשונה סובלת ממומים קשים ומפיגור שכלי, ג' עשתה כל שביכולתה כדי להימנע מלידה של ילד נוסף בעל מום. אולם רשלנות של שני רופאים הביאו, לטענתה, לכך שגם בנה השני נולד עם מום חמור – ללא חצי מיד ימינו.
קרא עוד בנושא "בגלל הרופאים לבני אין חצי יד"
תינוקת דקרה עצמה בעין ותקבל 400 אלף ש"ח
תינוקת דקרה עצמה בעין בזמן שהייתה תחת השגחה של רופאה ואחות משיבא ונאלצה לעבור ניתוח חירום להצלת העין. בהסדר פשרה שנחתם לאחרונה עם בית החולים הוסכם כי היא תפוצה ב-400 אלף שקלים
קרא עוד בנושא תינוקת דקרה עצמה בעין ותקבל 400 אלף ש"ח
לעוד מן התקשורת
סיפורי הצלחה
בני זוג תבעו את קופת החולים בעקבות רשלנות רפואית ופוצו בסכום של 1.5 מיליון ש"ח

תביעת רשלנות רפואית.

בני הזוג תבעו את קופת החולים בעקבות אי המלצת רופאי הקופה על בדיקות מעקב היריון שיכלו להצביע על תסמונת מוקוליפודוזיס 4. בנם נולד עם מוטציה הגורמת לעיכוב התפתחותי ופיגור שכלי.

קרא עוד

הוריו של הילד שמו לב לעיכוב בהתפתחות ילדם, לאחר בדיקות מקיפות התברר כי הילד סובל מתסמונת האיקס השביר.

קרא עוד
לעוד סיפורי הצלחה
בין לקוחותינו

המשרד יצג ומייצג עשרות אלפי לקוחות מכל רחבי הארץ במטרה להביא למימוש זכויותיהם מול הגופים השונים. בשל היכולות של המשרד ארגונים רבים ממליצים לחבריהם להיעזר בשירותינו, וזאת בנוסף ללקוחותינו הרבים אשר ממליצים למכריהם לפנות אף הם לייצוג על ידינו.

צוות עורכי דין רשלנות רפואית
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם