דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

סובלים מפגיעה עקב תאונת דרכים? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי!

רוב התביעות בתחום הנזיקין בישראל קשורות לנושא נזקי גוף עקב מקרים של תאונות פיזיות או פגיעות נפשיות עקב תאונה או מקרים קיצוניים אחרים. הגשת התביעה מתבצעת מול 2 גורמים עיקריים – חברות הביטוח הפרטיות והמוסד לביטוח לאומי. המטרה של הגשת התביעות הללו היא לממש את הזכויות שלכם כמבוטחים ולקבל פיצוי חד פעמי או קצבה חודשית, על פי החומרה של הפגיעה. על מנת להגיש את התביעה בצורה מסודרת ולהגדיל את הסיכויים שלכם לקבל פיצוי או קצבה, מומלץ לפנות לשירותי עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף. במאמר הבא נסביר מה התפקיד של עורך הדין בתביעות מסוג זה ומה היתרונות בליווי משפטי להגשת התביעה.

עיקרי התפקיד של עו"ד נזקי גוף

כאשר אתם פונים לעורך דין המתמחה בתחום נזקי גוף, אתם מקבלים דבר ראשון ייעוץ משפטי מקצועי לתהליך הגשת התביעה. עורך הדין ידע לאתר את הראיות הרלוונטיות ביותר למקרה שלכם ולהוסיף אותן לטופס התביעה. בנוסף לכך, הוא יאסוף את כל המסמכים הרפואיים והעדויות הנוגעות למקרה שלכם ויבנה תיק משפטי מסודר שיהיה ניתן לנהל איתו משא ומתן מול חברות הביטוח הפרטיות ובנוסף להגיש תביעה עם טענות מוצקות למוסד לביטוח לאומי. חברות הביטוח הפרטיות בישראל מקשות מאוד את קבלת הפיצויים למבוטחים שלהן ולכן הממלצה היא לעבור את כל תהליך התביעה יחד עם ליווי משפטי של עורך דין מנוסה בתחום.

איך מגישים תביעת נזקי גוף?

הגשה של תביעת נזקי גוף צריכה להיות מותאמת לגורם אותו אתם תובעים. כאשר מדובר על חברת ביטוח פרטית, אתם צריכים לקבוע סכום פיצוי ריאלי ולהגיש תביעה מסודרת עם כל הפרטים של המקרה שלכם. בדרך כלל לאחר הגשת התביעה, נציג של חברת הביטוח ייצור איתכם קשר וכאן מגיע שלב המשא ומתן מול חברת הביטוח. במידה והוא לא מתקדם לשום מקום, תוכלו להגיש כתב תביעה לבית המשפט ולתת לבית המשפט להחליט מי צודק במקרה שלכם. עורך הדין יספק לכם ייצוג משפטי בדיונים בבית המשפט.

ליווי משפטי של עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף

לקבלת ליווי משפטי מקצועי של עורך דין תאונות דרכים נזקי גוף, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' נתאם איתכם פגישה פרונטלית או פגישה ב-ZOOM כבר לימים הקרובים, במטרה לקדם את תהליך התביעה שלכם.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם