דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332

נזקי גוף

פעמים רבות נפגעים מוותרים במאבק מול הגורמים שאחראים לפציעתם  – וזאת מתוך אי הכרת הדין.
אנו פה כדי להילחם עבור כל מי שמגיע לו פיצוי

עו"ד בנימין פרלמן, שותף ומנהל מחלקת חבויות
'
המלצות
להמלצות נוספות

תביעות בגין נזקי גוף (תביעות חבות)

אנו במשרד מרקמן טומשין ושות' מייצגים לקוחות בתביעות נזיקין/חבויות כנגד גופים ציבוריים ופרטיים, לרבות חברות הביטוח, לשם קבלת פיצוי כספי בעקבות פציעות ו/או מחלות מגוונות.

תחום תביעות הנזיקין/חבויות הינו מגוון, וכולל עילות תביעה שונות המבוססות על חוקים ופסיקה. בין יתר התביעות שאנו במחלקת נזיקין עוסקים בהן, ניתן למצוא תביעות נגד עיריות או רשויות מקומיות אחרות (מושבים, קיבוצים וכיו"ב) בגין פציעות בשטח הציבורי, תביעות נגד מעבידים ובעלי מקרקעין פרטיים (בית מלון, קניון, בעל עסק, בריכה וכיו"ב), תביעות נגד בעלי מקצוע שהתרשלו, תביעות נגד חדרי כושר ועוד.

פציעות רבות מתרחשות במהלך העבודה או בדרך אליה/ממנה, בשטחים ציבוריים או פרטיים, וגורמות לנכות לכל החיים. נפגעים בתאונות סובלים לרב מהפסדי שכר, הוצאות רפואיות, צורך בקבלת עזרה מהזולת וסיעוד וכיו"ב. תכלית התביעה הנזיקית היא לפצות את הנפגע על כל נזקיו והפסדיו, ולאפשר לו לשקם את עצמו ולהתקיים באותה רמה, לפחות, בה חי לפני התאונה.

נפגעים רבים אינם מודעים לאפשרות לתבוע בנזיקין את מקום העבודה, בנוסף על התביעה מול הביטוח הלאומי (תאונת עבודה) או את הרשות המקומית/בעלי המקרקעין האחראים לתאונה.

תביעות בתחום הנזיקין דורשות הוכחת "אשמה" של גרימה לנזק. לא אחת מגיעים אלינו נפגעים הסבורים שפציעתם ארעה "באשמתם" או שאין אחראי לתאונה. אנו במחלקת נזיקין בעלי ניסיון רב וחדורי מטרה, להוכיח בכל תיק את אשמת הצד שגרם לנזק. לצורך כך, אנו עורכים חקירה יסודית של נסיבות התאונה, אוספים את כל הראיות הרלבנטיות, עובדים עם מומחים בתחומים שונים (בטיחות, הנדסה, חשמל ועוד), עורכים מחקר משפטי ומקצועי, ונוקטים בפעולות רבות ומגוונות שנועדו להוכיח ולשכנע את בית המשפט שהתאונה בה נפגע הלקוח שלנו ארעה בשל אשמה של אחר, ושהלקוח זכאי לפיצוי המירבי בשל פציעתו.

אחרי שהוכחנו את אשמת הצד הנתבע להתרחשות התאונה, אנו במחלקת הנזיקין ממשיכים לשלב הוכחת הנזק/הנכות הרפואית, וכן להוכחת ההפסדים הכספיים שנגרמו ויוסיפו להגרם ללקוח. לצורך כך, אנו עובדים עם מומחים מובילים בתחומי הרפואה השונים, מומחים בתחום הניידות והשיקום, אקטואריה ועוד. במידת הצורך, נפנה את הלקוח גם לבדיקות רפואיות נוספות, שיאפשרו להוכיח את מלוא הנזק, על מנת שהפיצוי שיתקבל יהיה הולם למידת הנזק.

אנו במחלקת נזיקין מעניקים לכל לקוח מעטפת של טיפול משפטי מלא ומקיף – לרבות טיפול בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וכל גוף אחר שניתן למצות מולו תביעה, שתמקסם עבור הלקוח את התגמול הכספי בגין פציעתו או מחלתו.

עוד על המשרד >
  • על מנת לקבל פיצוי בתביעת נזיקין יש להוכיח שהפציעה נגרמה בשל גוף/אדם אחר, כלומר צריך להוכיח "אשמה". זיהוי של גורם שניתן לתבוע אותו דורש מומחיות, ניסיון וידע. כך לעיתים קרובות נוכל לסייע לנפגע, גם כאשר הוא עצמו אינו יודע לזהות מי הגורם שהתרשל וניתן לקבל ממנו פיצוי. אנו במחלקת נזיקין בעלי נסיון רב בחקירת נסיבות התאונה ואיתור אותו "אחר" שגרם לה, באמצעות שימוש במומחים מתחומים שונים, חוקרים פרטיים ומחקר משפטי ומקצועי מקיף.

  • בתביעות נזיקין ניתן לתבוע את כל ה"נזק" שנגרם, הן בעבר והן לעתיד. רכיבי הנזק כוללים פיצוי על הפסדי השתכרות בעבר ובעתיד, כיסוי הוצאות רפואיות ונסיעות, עזרת הזולת, סיעוד, פיצוי על עגמת נפש, הפסד זכויות פנסיוניות ועוד.

  • תביעות נזיקין מתיישנות, לרב, בתוך 7 שנים ממועד התאונה. לעיתים, בנסיבות מיוחדות, ניתן להאריך את תקופת ההתיישנות ולהגיש את התביעה אף לאחר שחלפו 7 שנים, ואולם רצוי שלא לעכב תביעות אלו ולהגישן מוקדם ככל שניתן. מומלץ, בכל מקרה, לפנות לייעוץ אצל עו"ד המתמחה בתחום הנזיקין, בסמוך להתרחשות הארוע.

  • בתביעה מול הביטוח הלאומי בגין תאונת עבודה – אין צורך להוכיח שהמעביד גרם לתאונה. אף אם התאונה ארעה בשל אשמת הנפגע או אשמתו של עובד אחר, התאונה תוכר על ידי הביטוח הלאומי. בתביעות נזיקין יש להוכיח "אשמה" של אחר לתאונה, על מנת לזכות בפיצוי. לעיתים קרובות, נפגעים אינם מודעים לזכותם להגיש תביעת נזיקין כנגד המעביד או גוף אחר, בנוסף על התביעה מול הביטוח הלאומי. אנו במחלקת הנזיקין בעלי ניסיון רב בחקירת נסיבות התאונה ואיתור הגורמים לה, באופן שיאפשר ניהול תביעת נזיקין לקבלת פיצוי נוסף על הנזק שנגרם ללקוח.

  • תביעות נזיקין הן תביעות מורכבות ומסובכות. אף אדם/גוף אינו מעוניין לשלם סכומים נכבדים לאחר, ונדירים הם המקרים בהם האחראי לתאונה מודה באשמתו. לא אחת מגיעים אלינו נפגעים, אחרי שניסו לנהל בעצמם תביעת נזיקין, וגילו שבמקרה הטוב – הוצע להם פיצוי זעום בגין פציעתם, ובמקרה הרע – חברת הביטוח דחתה כליל את התביעה ו"הטילה" עליהם את האשמה לתאונה. עורך דין בעל נסיון בתחום הנזיקין ידע לאסוף את הראיות הנדרשות להוכחת "אשמת" הגוף/אדם שגרם לתאונה, לפנות למומחים המתאימים ולגבש את כלל המסמכים לניהול תביעה נגד האשם בתאונה, לרבות באמצעות הגשת תביעה לבית המשפט וניהולה שם עד קבלת הפיצוי הראוי.

תחומי העיסוק
של המשרד

המשרד נותן מענה רחב בתחומי עיסוק מגוונים וזאת מתוך רצון להעניק שירות מקיף ואיכותי.

תביעות ילדים
תביעות ילדים
נכות כללית
נכות כללית
נכי צה
נכי צה"ל וכוחות הביטחון
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה
רשלנות רפואית
רשלנות רפואית
תאונות דרכים
תאונות דרכים
תאונות עבודה
תאונות עבודה
תביעות ביטוח וסיעוד
תביעות ביטוח וסיעוד
תביעות ייצוגיות
תביעות ייצוגיות
זכויות חולי סרטן ומחלות מקצוע
זכויות חולי סרטן ומחלות מקצוע
נפגעי איבה
נפגעי איבה
התקף לב ואירוע מוחי
התקף לב ואירוע מוחי
אזרחי צוואות וירושות
אזרחי צוואות וירושות
קבלת פיצוי בגין נזקי גוף
01
פגישת ייעוץ וקבלת פרטים ראשוניים
02
חקירות, איסוף ראיות וקבלת חוות דעת מומחים
03
הגשת התביעה
04
קבלת הפיצוי
מדריכים מקצועיים

מידע ועצות במגוון תחומי העיסוק של המשרד

תאונות אופניים
במאמר זה נדון בעניין זכויותיהם המשפטיות של רוכבי אופניים אשר נפגעו בתאונות רכיבה, ובזכויותיהם של אלו אשר נפגעו מפגיעות אופניים.
קרא עוד בנושא במאמר זה נדון בעניין זכויותיהם המשפטיות של רוכבי אופניים אשר נפגעו בתאונות רכיבה, ובזכויותיהם של אלו אשר נפגעו מפגיעות אופניים.
פציעה במכון כושר
ביקורים במכון כושר נעשו פופולריים בקרב אזרחי ישראל בשנים האחרונות. לעיתים הפעילות הברוכה הזו עשויה להביא לפציעות שנגרמות תוך כדי..
קרא עוד בנושא ביקורים במכון כושר נעשו פופולריים בקרב אזרחי ישראל בשנים האחרונות. לעיתים הפעילות הברוכה הזו עשויה להביא לפציעות שנגרמות תוך כדי האימון. מה עושים במקרה שנפצעים במכון כושר?
ביטוח תאונות אישיות – כפל פיצוי
בפעמים רבות, ניתן לקבל פיצוי על נזק שנגרם מכמה גופים במקביל. לעיתים תכופות מקורות הפיצוי השונים לא עשויים להשפיע על..
עורך דין תאונת עבודה, עורך דין ביטוח לאומי
קרא עוד בנושא בפעמים רבות, ניתן לקבל פיצוי על נזק שנגרם מכמה גופים במקביל. לעיתים תכופות מקורות הפיצוי השונים לא עשויים להשפיע על גובה הפיצוי שמתקבל מכל מקור, וכדאי לבדוק זאת עם אנשי מקצוע שבקיאים בנושא.
ביטוח תאונות אישיות תלמידים – קיומו של אירוע תאונתי
כיצד להבטיח את זכויותיו של הקטין שנפגע.
תאונת תלמידים, תאונה בבית ספר,
קרא עוד בנושא כיצד להבטיח את זכויותיו של הקטין שנפגע.
תביעת נזיקין בגין תאונת ספורט של ספורטאים
פציעות רבות נגרמות במהלך עשיית ספורט, לעיתים הנפגע זכאי לפיצויים בלא קשר להטלת אשמה בפעולה עצמה וכדאי לבדוק עם בקיאים..
תביעת נזיקין בגין תאונת ספורט של ספורטאים
קרא עוד בנושא פציעות רבות נגרמות במהלך עשיית ספורט, לעיתים הנפגע זכאי לפיצויים בלא קשר להטלת אשמה בפעולה עצמה וכדאי לבדוק עם בקיאים בנושא כיצד ניתן להשיג פיצוי
תביעה כנגד המעביד או המזיק בשל תאונת עבודה
תביעה נגד המזיק לא מתנהלת בהכרח על חשבון התביעה כנגד הביטוח הלאומי.
עורך דין נזיקי, עורך דין ביטוח לאומי
קרא עוד בנושא תביעה נגד המזיק לא מתנהלת בהכרח על חשבון התביעה כנגד הביטוח הלאומי.
העזרות במומחה בטיחות בתיקי חבות ונזיקין
חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת נפגעים בתביעות חבות מורכבות בהן הגורם שהוביל לתאונה אינו ברור. לצורך בירור הגורם לתאונה אנו נדרשים..
עורך דין נזיקין, פציעה בגוף, תביעה נגד מזיק
קרא עוד בנושא חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת נפגעים בתביעות חבות מורכבות בהן הגורם שהוביל לתאונה אינו ברור. לצורך בירור הגורם לתאונה אנו נדרשים במקרים מסוימים להיעזר במומחים בתחומים שונים לצורך זיהוי גורם הכשל. 
למאמרים מקצועיים נוספים
מרקמן טומשין ושות' בתקשורת

אנו מזמינים אתכם לקרוא על ההצלחות שלנו

מדריך להורים המודאגים: האם הורה שמארגן מדורה חשוף לתביעה?
אספתם קרשים, חילקתם אחריות על פשטידות וכיסאות – אבל מה יקרה אם חלילה תתרחש תאונה בחגיגת ל"ג בעומר? הורים רבים מוטרדים מהשאלה – חלקם עד כדי ויתור על החגיגה. שאלנו עורך דין
קרא עוד בנושא מדריך להורים המודאגים: האם הורה שמארגן מדורה חשוף לתביעה?
מדרכה שבורה תעלה לעיריית באר שבע יותר מ-350 אלף שקלים
בעקבות תביעה של בן 18 מהעיר, שנפצע כשרכב על אופניים חשמליים בדרך שמשון, למרות שהרוכב עבר לכאורה על החוק
קרא עוד בנושא מדרכה שבורה תעלה לעיריית באר שבע יותר מ-350 אלף שקלים
תינוקת דקרה עצמה בעין ותקבל 400 אלף ש"ח
תינוקת דקרה עצמה בעין בזמן שהייתה תחת השגחה של רופאה ואחות משיבא ונאלצה לעבור ניתוח חירום להצלת העין. בהסדר פשרה שנחתם לאחרונה עם בית החולים הוסכם כי היא תפוצה ב-400 אלף שקלים
קרא עוד בנושא תינוקת דקרה עצמה בעין ותקבל 400 אלף ש"ח
יש מחיר לטרור: הפרקליט שתובע מחבלים
מהאינתיפאדה ועד מימון זרועותיה של איראן, מנהל עו"ד גבי מירון בכל העולם תביעות בשמם של כ-16 אלף נפגעי טרור • "תמיד היתה לי את המוטיבציה"    
קרא עוד בנושא יש מחיר לטרור: הפרקליט שתובע מחבלים
לעוד מן התקשורת
סיפורי הצלחה
הרמת ארגז כאירוע תאונתי בעבודה

חברות הביטוח לא מיהרו להכיר בפעולת עבודתו של לקוח כאירוע תאונתי. לאחר התערבותנו ניאותו חברות הביטוח לשלם לו את כספי הפיצויים להם הוא זכאי.

קרא עוד
פיצוי כפול על אובדן כושר עבודה ועל נכות צמיתה

לקוח נפגע בזמן טיול בחו"ל ושבר את הקרסול, לאר מאבק בחברות הביטוח קיבל את הפיצוי המגיע לו.

קרא עוד
פיצוי כפול על תאונת דרכים

לאחר בחינה מדוקדקת של הפוליסות ברשותו של אדם שנפגע בתאונות דרכים ומאבק בחברות הביטוח הוא קיבל את מלוא זכויותיו.

קרא עוד
לעוד סיפורי הצלחה
בין לקוחותינו

המשרד יצג ומייצג עשרות אלפי לקוחות מכל רחבי הארץ במטרה להביא למימוש זכויותיהם מול הגופים השונים. בשל היכולות של המשרד ארגונים רבים ממליצים לחבריהם להיעזר בשירותינו, וזאת בנוסף ללקוחותינו הרבים אשר ממליצים למכריהם לפנות אף הם לייצוג על ידינו.

צוות מחלקת נזיקין - חבויות

.

פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם