דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית בטיפול באבחון סרטן שלפוחית השתן

אם הגעתם לכתבה זו, אתם מעוניינים לקבל פרטים על המקרים בהם ניתן יהיה להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית במקרה של סרטן שלפוחית השתן. ואכן אנו נסביר לכם על העילות השונות ונמליץ לפנות אלינו להתייעצות – הן לגבי בחינת תביעת הרשלנות והן כדי לוודא שאתם פועלים למיצוי כלל הזכויות הרלוונטיות במקרה של סרטן בדרכי השתן (כיס השתן). 

מדוע לבחור במשרד עורכי דין מרקמן טומשין לתביעת הרשלנות ומיצוי הזכויות?

בכל הנוגע להגשת תביעת רשלנות רפואית, ישנה חשיבות מכרעת לבחירת משרד עורכי הדין בעל מוניטין וניסיון. משרד עורכי דין מרקמן טומשין הינו המשרד הגדול בארץ בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית.

עם הניסיון הרב והמומחיות שלנו, תוכלו לדעתם שאתם בידיים טובות.

במשרדינו צוות עורכי דין מיומן עם ניסיון מוכח ואינספור הצלחות בתחום הרשלנות הרפואית. אנו לא ממהרים להתפשר אלא פועלים בעקשנות כדי להשיג בכל תביעה את הפיצוי המקסימלי האפשרי.

כמשרד הגדול ביותר בתחום, יש לנו משאבים שאין למשרדים אחרים. בחירה בנו משמעותה גישה למגוון תקדימים שלא מפורסמים ולמומחים רפואיים רבים המייעצים לנו באופן שותף. כל אלה מאפשרים לנו להוביל להצלחה בכל תביעה ותביעה.

לצד הטיפול בתביעת הרשלנות, אנחנו מעניקים שירות מקיף בנוגע למיצוי כלל הזכויות. אנו נפעל למצות את הזכויות שלכם מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וכיוב'.

צלצלו אלינו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נעמוד לשירותכם.

סיכויי ההחלמה סרטן שלפוחית השתן/ כיס השתן

בטרם ניכנס לעובי הקורה, חשוב להבין את סיכויי ההחלמה במקרה של סרטן שלפוחית השתן. הנתונים יכולים להבהיר עד כמה חשוב הגילוי המוקדם וכמה רשלנות באבחון או בטיפול במחלה עשויה להזיק.

על כן, מבחינת סיכויי ההחלמה כאשר יש גילוי מוקדם, כלומר כאשר הסרטן לא פלש לאיברים אחרים, יש 90% סיכוי לחיות יותר מ- 5 שנים לאחר מועד אבחון המחלה. בפרקטיקה רבים יקיימו חיים רגילים ותקינים הרבה יותר מ- 5 שנים.

לעומת זאת, במקרים של סרטן שלפוחית השתן גרורתי, כ- 50% מהחולים ילכו לעולמם בתוך חמש שנים ממועד האבחון.

רשלנות רפואית בטיפול באבחון מחלת סרטן שלפוחית השתן

לא צריך להסביר עד כמה רשלנות רפואית עשויה להוביל לנזקים ולפגיעה כשמדובר במחלת סרטן של דרכי השתן. רשלנות רפואית עשויה להוביל לנזקים משמעותיים ואף לפטירה בטרם עת. לעומת זאת, אבחון מוקדם וטיפול נכון עשוי להביא לריפוי והחלמה.

כאשר הצוות הרפואי אינו עומד בסטנדרט הרפואי המקובל או מפר את חובת הזהירות שלו כלפיכם באופן המסב לכם נזק, חשוב שתפנו לעורך דין לרשלנות רפואית שיבחן האם ישנה עילה להגשת תביעה לפיצויים בשימכם.

למעשה בכל מקרה של סרטן שלפוחית השתן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו להתייעצות. לצד זאת חשוב שגם אתם תכירו מה הם מקרי הרשלנות הנפוצים כאשר מדובר בסרטן שלפוחית השתן:

איחור באבחון מחלת סרטן שלפוחית השתן- הבדל בין חיים או מוות?

זה לא סוד שגילוי מוקדם יכול להגדיל את סיכויי ההחלמה בצורה משמעותית. כאשר סרטן שלפוחית השתן מתגלה בשלביו המוקדמים, הוא לעתים קרובות מקומי וניתן לטפל בו ביעילות ובמהירות.

לעומת זאת, קשה לטפל בסרטן שלפוחית השתן בשלב בו הוא התפשט לחלקים אחרים בגוף. הרבה יותר קשה לטפל בסרטן שלפוחית השתן גרורתי וגילוי המחלה בשלב המתקדם (2-4) משפיע על סיכויי ההחלמה.

על מנת להביא לגילוי מוקדם חשוב שתשמו לב לסימני האזהרה בגופכם. התסמינים לסרטן שלפוחית השתן כוללים: דם בשתן, תכיפות במתן שתן או כאב במהלך הטלת שתן, כאב באגן או בעצמות וכיוב'. במצבים אלו, חשוב שתפנו לטיפול רפואי מיידי.

גילוי מוקדם מאפשר התערבות מוקדמת טרם התפשטות הגידול אל איברים אחרים. כך, יתכן שניתן יהיה להסתפק בהסרה כירורגית של הגידול. אם לא יהיה די בכך אז יבוצע טיפול בכימותרפיה מקומית ו/או טיפול בקרינה מקומית או טיפול חדשני אחר.

לעומת זאת, טיפול בסרטן דרכי השתן גרורתי, הוא מאתגר הרבה יותר. כאשר התאים הסרטניים התפשטו מעבר לשלפוחית השתן, לאיברים מרוחקים או לבלוטות לימפה, קשה יותר להביא למיגור מוחלט של המחלה.

בסרטן שלפוחית השתן גרורתי, אפשרויות הטיפול מתמקדות בצמצום הסימפטומים, האטת התקדמות המחלה ושיפור איכות החיים. עם זאת, הסיכויים להגיע לריפוי מלא או הפוגה ארוכת טווח פוחתים משמעותית מאוד בשלב זה.

ההבדל בסיכויי ההחלמה בין סרטן שלפוחית השתן בשלב מוקדם לשלב מאוחר מדגיש את החשיבות של בדיקות סדירות וגילוי מוקדם. בדיקות שגרתיות, במיוחד עבור אנשים בסיכון גבוה יותר, יכולות לסייע בזיהוי סרטן שלפוחית השתן בשלביו הראשוניים, כאשר ניתן לטפל בו ביותר קלות. התערבות מוקדמת לא רק משפרת את הסיכויים להצלחת הטיפול, אלא גם מפחיתה את הפוטנציאל לסיבוכים.

בכל מקרה של חשד לגבי איחור באבחון אנו ממליצים להתייעץ עם עורך דין לרשלנות רפואית ממשרדנו, שיוכל לסייע לכם לבחון האם ניתן לקבל פיצויים בגין האיחור.

אבחון שגוי של מחלת סרטן שלפוחית השתן:

לעיתים הסימפטומים של מחלת סרטן שלפוחית השתן דומים לסימפטומים של מחלות אחרות בדרכי השתן. לדוגמא:

  1. סוגי סרטן אחרים כמו סרטן ערמונית, סרטן הכליות.
  2. דלקות או זיהומים במערכת השתן.
  3. בעיות בכליות.
  4. פפילומה של שלפוחית השתן או גידולים שפירים אחרים.
  5. תסמונת השלפוחית הרגיזה.

במקרה שבו הרופא אינו מאבחן את מחלת הסרטן אלא חושב שמדובר בבעיה אחרת, יתכן שמדובר ברשלנות רפואית.

התעלמות מגורמי הסיכון לסרטן שלפוחית השתן

הכרת גורמי הסיכון של מחלת סרטן שלפוחית יכולה לסייע לכל אחד להבין כי עליו לצמצם את החשיפה אליהם ובכך להקטין הסיכון למחלה.

ניתן להקטין את השפעת גורמי הסיכון על ידי שינוי אורחות החיים, צמצום החשיפה לחומרים מזיקים או ביצוע בדיקות לגילוי מוקדם.

על הרופאים המטפלים להיות מודעים לגורמי הסיכון, ובמקרים המתאימים להפנות לבדיקות מקדימות, לעודד הקטנת הסיכונים וכיוב'.

מתן טיפול שגוי לסרטן שלפוחית השתן

מתן טיפול שגוי מטבע הדברים מהווה רשלנות ברורה וקלאסית. האפשרות לתבוע בגין מתן טיפול שגוי, תעמוד רק כאשר יוכח כי כתוצאה מהרשלנות נגרם נזק.

אחת הסכנות במתן טיפול שגוי היא שמחלת סרטן שלפוחית השתן תמשיך להתקדם ותשלח גרורות באופן שיפגע בסיכויי ההחלמה.

אומנם ניתן לחשוב כי מדובר במצב חריג ביותר, אבל האמת שהתופעה נפוצה יותר ממה שניתן לחשוב.

לדוגמא מצב שכיח הוא מתן טיפול שאינו מתאים לשלב או לסוג הגידול הספציפי. במצב זה, יתכן שהטיפול השגוי לא יטפל ביעילות בתאי הסרטן או לא יעצור את התקדמותם. מצב שכזה יכול להוביל להתפשטות נוספת של הסרטן ולהקטין את הסיכויים להצלחת הטיפוליים.

דוגמא נוספת היא מתן טיפול מיושן או לא חדשני. מטבע הדברים, על הצוות הרפואי להכיר את שיטות הטיפול המתקדמות והחדשניות ולוודא שניתן הטיפול המתאים ובעל הסיכויים הטובים ביותר להביא לריפוי. לכן, כאשר ניתן טיפול מיושן כשבנמצא טיפול אחר אפקטיבי יותר – יתכן שתקום עילה לתביעת רשלנות.

נציין שטיפול שגוי עשוי גם להביא להעצמת תופעות הלוואי ולסיבוכים שונים שניתן היה להימנע מהם, אילו היה ניתן הטיפול הנכון או החדשני.

אי הפנייה לבדיקות כגון ציסטוסקופיה, ציטולוגיה, CT:

בדומה למחלות סרטן אחרות, גם במקרה של סרטן שלפוחית השתן ישנן בדיקות המאפשרות לגלות את המחלה בשלבים המוקדמים.

כדי לבחון האם קיים גידול במערכת השתן, על הרופא להפנות אתכם לבדיקת ציסטוסקופיה. במסגרת בדיקה זו מוחדרת צינורית לשפוכה על מנת לבחון האם קיימים גידולים במערכת השתן. הבדיקה אף מאפשרת לבצע ביופסיה על מנת לאבחן האם באמת מדובר בגידול סרטני.

לצד בדיקה זו ישנה בדיקה הנקראת בשם ציטולוגיה. בדיקה זו מבוצעת על דגימת השתן, תוך ניסיון לאתר תאים סרטניים. מאחר שבדיקה זו אינה מעניקה ודאות האם יש או אין גידולים, אין להסתמך רק על בדיקה זו. רופא שיסתמך רק על בדיקה זו עלול להתרשל ולהיות חשוף לתביעה, זאת ככל שיאחר באבחון של מחלת סרטן שלפוחית השתן.

כמו כן, במסגרת הליך אבחנת המחלה מקובל להפנות לבדיקות CT ורנטגן, המסייעים באיתור הגידול או התפשטותו לאיברים אחרים.

מה הפיצוי במקרה של רשלנות באבחון או בטיפול בסרטן שלפוחית השתן?

תביעת הרשלנות הרפואית לא תביא לריפוי המחלה, אלא היא עשויה להביא לפיצויים שייסעו לכם להתמודד עם הנזקים שנגרמו מהרשלנות הרפואית.

הפיצוי שנפסק במקרים של רשלנות רפואית יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, לרבות חומרת הנזק שנגרם לכם, ההשפעה על איכות החיים, הוצאות רפואיות, אובדן הכנסה וכיוב'.

במקרים שבהם הרשלנות הביאה לפגיעה משמעותית בבריאות או אפילו למוות, הפיצוי עשוי להגיע לכדי מיליונים.

על מנת לנהל תביעת רשלנות רפואית בהצלחה, אנו ממליצים להסתייע במשרד מוכר וגדול בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית.

ומאחר שאנו המשרד הכי גדול בתחום, המתמחה בטיפול בתביעות רשלנות רפואית בתחום הסרטן, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולנהל את התביעה יחד איתכם עד לקבלת פיצוי מקסימלי.

מבחינה פרקטית מה אנחנו מציעים:

אנו ממליצים לפנות אלינו לייעוץ בכל מקרה של סרטן שלפוחית השתן.

אנו נבחן האם קיימת עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית ולצד זאת נפעל למצות את הזכויות שלכם מול כלל הגורמים לרבות ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וכיובי.

אנו נשמח לעמוד לשירותיכם.

צלצלו או השאירו פנייה באתר ואנו נעמוד לצידכם לאורך כל הדרך.  

 

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
רשלנות רפואית
המלצות

שני תודה רבה
אחרי כל הסבל שעברנו אצל הרופאים מצאנו אוזן קשבת רגישה ומקצועית אצלך.

אחרי שנים ארוכות של סבל בזכותך קיבלנו את הפיצוי שמגיע לנו ומעבר.

תודה רבה!!

קרא עוד
סיפורי הצלחה
קרא עוד
מן העיתונות
איך לבחור עורך דין לרשלנות רפואית
קרא עוד
המלצות

שני תודה רבה
אחרי כל הסבל שעברנו אצל הרופאים מצאנו אוזן קשבת רגישה ומקצועית אצלך.

אחרי שנים ארוכות של סבל בזכותך קיבלנו את הפיצוי שמגיע לנו ומעבר.

תודה רבה!!

קרא עוד
סיפורי הצלחה
קרא עוד
מן העיתונות
קרא עוד
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם