דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין

פוסט טראומה אחוזי נכות

מה צריך לדעת לגבי נכות בגין פוסט טראומה?

ההפרעה הנפשית PTSD או בשמה המוכר יותר פוסט טראומה, היא מצב נפשי שמתפתח עקב אירוע שהסובל מההפרעה הזו היה מעורב בה. ישנם מגוון רחב של אירועים פוסט טראומטיים, כגון מעשי אלימות, קרבות לחימה בשירות הצבאי, תאונות דרכים קשות ואסונות טבע. הפרעת פוסט טראומה יכולה לגרום לתסמינים שונים, כגון חרדה ודיכאון ולפגוע בצורה משמעותית בתפקוד של הסובל מההפרעה. המוסד לביטוח לאומי יכול לקבוע במקרים של פוסט טראומה אחוזי נכות לפי כל מקרה לגופו. אם אובחנתם עם פוסט טראומה או שאתם חוששים שאתם סובלים מהפרעה פוסט טראומטית, כדאי לכם לפנות לייעוץ משפטי על מנת להבין האם יש סיכוי שתוכלו לקבל קצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי.

איך מקבלים פיצוי על פוסט טראומה?

כפי שציינו, קביעת אחוזי הנכות הם לפי כל מקרה לגופו ולכן לא ניתן לדעת מראש מה גובה פיצוי על פוסט טראומה והאם אחוזי הנכות יהיו גבוהים מספיק בכדי לקבל קצבה חודשית. הפיצוי הוא בסופו של דבר בהתאם לחומרה של התסמינים שאתם חווים. חשוב לציין כי הכרה של המוסד לביטוח לאומי במבוטחים הסובלים מפוסט טראומה היא תהליך מורכב ביחס לנכות פיזית שניתן להוכיח אותה באמצעות בדיקות פיזיות כמו בדיקות MRI ובדיקות CT. לכן, חשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי של משרד עורכי דין העוסק בתחום על מנת לקדם את התביעה שלכם לקצבת נכות.

איפה ניתן לממש זכויות הנוגעות לפוסט טראומה?

מלבד מימוש זכויות באמצעות פוסט טראומה אחוזי נכות של המוסד לביטוח לאומי, ישנם גורמים נוספים אליהם אפשר לפנות על מנת לקבל פיצוי ולממש את הזכויות הרפואיות שלכם, כגון פוליסות אובדן כושר עבודה או פוליסות סיעוד ומומלץ לבדוק גם את האופציות הללו. המטרה של משרד עורכי דין המתמחה בתחום התביעות בגין פוסט טראומה, הוא לשרת את האינטרסים האישיים והכלכליים שלכם דרך מימוש זכויות רפואיות מול כל גורם ביטוחי הרלוונטי אליכם.

ליווי משפטי בנושא פוסט טראומה אחוזי נכות

אם אתם מעוניינים להגיש תביעה בגין פוסט טראומה אחוזי נכות למוסד לביטוח לאומי, אנחנו במשרד עורכי דין מרקמן טומשין ושות' הכתובת שלכם. אנחנו מעניקים ליווי משפטי מקצועי לתביעות נכות מול כל הגורמים הרלוונטיים באמצעות עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום. התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו נקדם את התביעה שלכם בהקדם האפשרי.

יש לכם עדיין שאלות בנושא?
השאירו את שאלתכם ונשמח לעזור
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על ״שלח״ מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
אולי יעניין אותך
רוצים לקרוא על עוד
תחומי עיסוק של המשרד
לחיפוש מאמרים לפי תחומי עניין
אודות המשרד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם