דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332

מן העיתונות

כמשרד עורכי דין מוביל, חלק מההצלחות הרבות של המשרד אף זכו לפרסום נרחב בכלי תקשורת שונים.

מי כאן מקלל?
עו"ד ליאור טומשין העביר הרצאה בכנס בירושלים על מימוש זכויות, ושם פגש את הרב יהודה גינזבורג. הרב מספר "אתמול בבוקר נפגשתי עם עו"ד ליאור טומשין, מבעלי משרד עורכי הדין הגדולים בארץ. בטח תשאלו אותי – למה נפגשנו? אז זה התחיל מכנס בירושלים לפני כחודשיים בו שמעתי ממנו הרצאה ובסיומה באתי להגיד תודה והזמנתי אותו להכיר את הפעילות שלנו בחיפה"
קרא עוד
רכב מבית הכנסת לבית אמו וטען לתאונת עבודה. מה פסק ביהמ"ש?
מעצב שיער טען כי תאונת האופניים שלו בדרך מבית הכנסת לבית אימו היא תאונת עבודה. האם יש היגיון בטענה כזאת? מה פסק בית הדין?
קרא עוד
פיצויים גבוהים למורה שעברה תאונה קלה שהפכה לסיוט
תאונת דרכים קלה הפכה לסיוט עבור המורה תושבת רחובות, שמפעילות מלאה מצבה החל להידרדר עד כדי נכות לצמיתות. חברת הביטוח הגיעה לפשרה לאחר שהמומחים קבעו אחוזי נכות
קרא עוד
חברת ביטוח תפצה בכ850 אלף ש"ח תושב ראשון לציון שנפגע בתאונת דרכים וסובל עד היום מנכות ופוסט טראומה
ככל שחלף הזמן הצעיר החל לסבול מכאבים בצוואר, מכאבי ראש וסחרחורות, מקשיי נשימה, מכאבים בברך שמאל וזמזומים באוזניים. זאת לצד סיוטי לילה, קשיי שינה ופלאשבקים מהתאונה.
קרא עוד
פיצוי של 200 אלף שקל: זו הפגיעה שהוכרה כתאונת דרכים
פגיעה ממנוף בגובה שלושה מטרים הוכרה כתאונת דרכים, כאשר מנופאי בן 47, תושב כפר סבא,  שנפגע ממנוף בגובה שלושה מטרים, יקבל פיצוי של 200 אלף שקלים מחברת הביטוח שביטחה משאית מנוף
קרא עוד
נפגעתם בתאונת דרכים? דעו את זכויותכם | עו"ד ליאור טומשין
לנפגעי תאונות דרכים זכויות רבות. בכתבה זו נדבר על זכויותכם עקב תאונת דרכים. לצפייה בכתבה המלאה ב"יוטיוב", לחצו על קישור הכתבה.
קרא עוד
בינת סמך תספק שירותי ענן מנוהלים לשני משרדי עורכי דין בולטים
המשרדים שיקבלו את השירותים הם מרקמן טומשין ושות' ו-בן ארי פיש ושות' ● היקף העסקאות לא נמסר אולם מומחים בשוק מעריכים את שתיהן יחד בכ-2.5 מיליון שקל
קרא עוד
אחוזי נכות ופיצוי של מאות אלפי שקלים למנופאי מכפר סבא שנפגע בתאונה
זרוע המנוף פגעה בו במהלך עבודה, כנראה בשל תקלה, והוא נפל מגובה וספג חבטה קשה בגבו, התאונה הוכרה גם כתאונת עבודה.
קרא עוד
מורה מרחובות תבעה: "תאונה קלה" נגמרה בניתוח מוח
תושבת רחובות שנפגעה לפני כארבע שנים בתאונה קלה, לא תיארה לעצמה שהמצב ילך ויחמיר. רק לאחר חודשים התבררו ממדי הפגיעה שנגרמה. היא נאלצה לעבור ניתוח מוח וסבלה מדימום מוחי כרוני. כעת היא תזכה לפיצוי כספי מורה תושבת רחובות שנפגעה לפני כארבע שנים בתאונת דרכים קלה ליד נתב"ג, לאחר שנהג מיבנה התנגש ברכב בו נסעה, תזכה לפיצוי של כ־850 אלף שקלים. כך עולה מהסכם פשרה שנחתם בעקבות תביעה שהגישה נגד חברת הביטוח "שומרה". חברת הביטוח טענה בכתב ההגנה כי מדובר ב"תאונה קלה ביותר" וביקשה לדחות את התביעה על הסף. מהתביעה עולה כי המורה נסעה בטויוטה המשפחתית בה נהג בן זוגה, ובהגיעם סמוך לנתב"ג, התנגשה בהם מכונית מזדה שבה נהג תושב יבנה. בתחילה נראה היה כי מדובר בתאונה קלה, אבל התברר בדיעבד כי התאונה גרמה לה לנזקים ולנכות לצמיתות. לאחר התאונה היא פנתה למרכז רפואי כשהיא סובלת מכאבים ומגבלות תנועה בצוואר ובגב התחתון. היא שוחררה לביתה, אך במרוצת הימים והשבועות שלאחר התאונה המשיכה לפקוד את קופת החולים ואת בית חולים בילינסון, כשהיא מתלוננת על כאבים והגבלות בצוואר ובגב, כאבי ראש וסחרחורות. שלושה חודשים לאחר התאונה, אבחנו בבית חולים בילינסון כי היא סובלת מדימום מוחי והיא הוכנסה לניתוח. לאחר שהתאוששה מהניתוח חזרה לסבול מכאבי ראש, סחרחורות, חולשה ביד, עייפות וירידה בתפקוד. בהדמיית סי.טי נמצא כי היא סובלת מדימום מוחי כרוני. כחצי שנה לאחר התאונה האישה החלה לסבול ממצב רוח ירוד, דיכאון, נדודי שינה, סיוטים ופלאשבקים מהתאונה, והיא אף חששה לשוב ולנהוג, ואז אובחן כי היא סובלת מבלט דיסק בצוואר, מאי־יציבות, קושי בהליכה ובעיות זיכרון. מומחים שמינה בית משפט השלום בראשון לציון לבקשת בא כוחה, עו"ד ליאור כובשי ממשרד עורכי הדין מרקמן את טומשין, למרות שחברת הביטוח התנגדה למינוי המומחים, קבעו כי היא סובלת מנכות לצמיתות בשיעור של 52 אחוזים, בשל הגבלה בתנועות הצוואר והגב, ירידה קוגניטיבית, כאבי ראש ופגיעה מוחית. בתביעה נטען כי לפני התאונה האישה עבדה כמורה וקיימה פעילות נמרצת, ואילו כתוצאה מהתאונה היא הפכה לשבר כלי והיא אף זקוקה לליווי צמוד של מטפל סיעודי. בנוסף נטען כי בגלל מצבה נאלץ בנה להיעדר מעבודתו לעתים קרובות במטרה ללוות את אמו לבדיקות, ניתוחים וטיפולי שיקום. במסגרת הסכם הפשרה שנחתם בין הצדדים, חברת הביטוח "שומרה" הסכימה לשלם לתובעת פיצוי כספי כולל של כ־850 אלף שקלים.
קרא עוד
730 אלף ₪ פיצוי לבת 40 שנפגעה בשתי תאונות בהפרש של 5 שנים בדיוק
חברת הביטוח הכחישה את אחריותה לפיצוי התובעת וטענה כי הנזקים הרפואיים מהן היא סובלת ובכללם הניתוח, אינם קשורים לתאונות הדרכים. עובדת בכירה באוניברסיטה בשנות ה-40 שנפגעה בשתי תאונות דרכים באותו יום, ה-18 לאוקטובר בהפרש של 5 שנים בדיוק, תזכה לפיצוי של כ-730 אלף ₪ מביטוח חקלאי. מהתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בראשל"צ באמצעות עורכי הדין עו"ד גיא רינטוביץ ועו"ד דנית קמרון ממשרד עורכי הדין מרקמן את טומשין, עולה כי התאונה הראשונה התרחשה בתל אביב ב-18.10.11 ואילו התאונה השנייה קרתה בצומת להבים ב-18.10.2016. עוד עולה כי בתאונה הראשונה רכב פגע בה בימין ברכב מסוג רנו בו נהגה בצומת הרחובות חיל השריון וקיבוץ גלויות בת"א. כתוצאה מכך היא נפגעה בגב, בצוואר וברגלה השמאלית והיא פונתה לבי"ח חולים וולפסון. בתאונה השנייה שהייתה תאונת שרשרת כשהיא נהגה ברכב מסוג רנו בצומת להבים, רכב פגע בה מאחור והיא פונתה לבית חולים סורוקה כשהיא סובלת מכאבי גב. באי כוחה ביקשו למנות מומחה מטעם בית המשפט שנענה לבקשה, זאת למרות התנגדות חברת הביטוח שטענה כי אין כל קשר סיבתי בין בעיות הגב שלה לשתי תאונות הדרכים. המומחה שמונה, קבע כי כתוצאה מהתאונה הראשונה האישה החלה לסבול מכאבי גב ובהמשך מהתקף כאבים חריף עם הקרנה לרגלה השמאלית ולאחר התאונה השנייה חלה התגברות של כאבי הגב עם הקרנה לרגליים. המומחה קבע כי האישה סובלת מנכות בשיעור של 37 אחוזים בגין בקע דיסק במספר חוליות הגב התחתון ופגיעה עצבית. לאחר התאונה עברה ניתוח לטיפול בבקע דיסק ולאחר הניתוח התברר כי התפתח בקע דיסק חמור יותר מאשר הבקע בעקבותיו בוצע הניתוח הראשון. באי כוחה ממשרד עורכי הדין מרקמן את טומשין טענו כי האישה סובלת עד היום מהגבלה ניכרת בתנועות הגב התחתון, מחולשת שרירים בכף הרגל והאצבעות ומירידה בתחושת כף רגל ושוק ימין. לטענת באי כוחה, נזקי בתאונות פוגמות בכושר השתכרותה ולכן מגיעים לה מחברת הביטוח, פיצויים עבור הפסדי השתכרות, כאב וסבל, עזרה וסיעוד, ניידות והוצאות עבור טיפולים רפואיים. חברת הביטוח מצידה הכחישה אחריותה לפיצוי התובעת וטענה כי הנזקים הרפואיים מהן היא סובלת ובכללם הניתוח, אינם קשורים לתאונות הדרכים, אלא אירעו עקב התפתחות ניוונית טבעית שאינה קשורה בתאונה. לאחר הליכים משפטיים שנוהלו מול חברת הביטוח "ביטוח חקלאי", הגיעו הצדדים לפשרה לפיצוי התובעת בסכום של 730,000 ₪ מבלי לגרוע אותו מפיצוי אותו קיבלה מהביטוח הלאומי. הפשרה קיבלה תוקף של פסק דין ע"י ביהמ"ש.
קרא עוד
חברת הפניקס סירבה לפצות בת 86 שנפגעה בתאונת דרכים; ביהמ"ש פסק פיצוי בסך של כמיליון שקלים
חברת הפניקס סירבה לפצות בת  86 שנפגעה בתאונת דרכים; ביהמ"ש פסק פיצוי בסך של כמיליון שקלים
קרא עוד
730 אלף ₪ פיצוי לבת 40 שנפגעה בשתי תאונות בהפרש של 5 שנים בדיוק
חברת הביטוח הכחישה את אחריותה לפיצוי התובעת וטענה כי הנזקים הרפואיים מהן היא סובלת ובכללם הניתוח, אינם קשורים לתאונות הדרכים.
קרא עוד
צעירה שנפצעה אנושות בתאונת דרכים תפוצה ב-3 מיליון שקלים
הנפגעת עדיין מתמודדת עם נכות וטרם הצליחה להשתלב במעגל העבודה, מאז אותה תאונה בדרך למקום עבודתה
קרא עוד
כמעט איבד את חייו, ויפוצה ב-850 אלף שקל
אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים קטלנית שבה נהרגה אישה אחרת תבע את חברת הביטוח איילון על נזקי גוף. החברה טענה תחילה כי הנזקים אינם קשורים לתאונה, אך לבסוף הושגה פשרה
קרא עוד
פסיקה תקדימית: אופניים חשמליים אינם רכב מנועי
בית המשפט העליון פסק כי אופניים חשמליים לא יחשבו כ"רכב מנועי" מבחינה חוקית. עו"ד דנית קמרון ממשרד מרקמן את טומשין מסבירה.
קרא עוד
זכויות כספיות מהביטוח הלאומי והרשויות - להם זכאים תושבי וחברי התנועה הקיבוצית עובדים שכירים/עצמאיים וגמלאים - כתוצאה ממצבם הרפואי
מאת עורך דין ליאור טומשין **המאמר הינו מטעם משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין, ואינו מטעם התנועה הקיבוצית
קרא עוד
רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים יפוצה בכ-1.7 מיליון שקלים
חמש שנים אחרי שנפצע קשה ולאחר שיקום ארוך קיבל רוכב האופנוע פיצויים
קרא עוד
המלצות

שירות מעולה, יחסי סבלני. ייצגו בתביעה בעקבות תאונת דרכים ולא התאכזבתי. פיצו אותי בהרבה מעבר למה שחשבתי שאפשר לקבל. לא מבינה כלום בעניין הזה והם עשו את כל העבודה. הרגשתי בידיים טובות. משרד גדול שמשרה תחושת ביטחון, מכירים אותם בשוק ואפשר לסמוך עליהם.

קרא עוד
מן העיתונות
קרא עוד
פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם