דלג לתוכן המרכזי
כיצד נוכל לעזור לך?
כיצד נוכל לעזור לך? *8332

תנאי שימוש

חלק כללי

אתר זה מופעל על ידי מרקמן טומשין ושות' 540313301.

אתם מוזמנים לקחת בו חלק בכפוף להסכמתכם לתנאי השימוש המפורטים להלן.

 

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד.

 

התכנים באתר אינם מהווים בכל דרך שהיא תחליף לייעוץ משפטי, והם בגדר מידע כללי בלבד. האחריות על השימוש בתכנים המופיעים באתר הינה על המשתמשים בלבד ומשרד עורכי דין מרקמן טומשין לא יישא בכל אחריות לנזק שייגרם למשתמשים או לאנשים אחרים עקב השימוש בתכנים האמורים.

 

אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

 

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי למשרד עורכי דין מרקמן טומשין ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ממשרד עורכי דין מרקמן טומשין. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

 

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "מרקמן טומשין" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

במקרה בו התגלעה כל מחלוקת, מוסכם בזאת כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי ויידון בבית משפט מוסמך בישראל במחוז מרכז.

 

 

נא ראו גם את מדיניות הפרטיות של האתר 

 

פנייה לעורכי האתר בקשר לתנאי השימוש באתר

המשתמש באתר מוזמן לפנות אל מרקמן טומשין ושות׳, עורכי דין בתגובה לאמור באתר ו/או בתנאי השימוש הנ"ל וכן בכל שאלה או בקשה להבהרה, באחת הדרכים שלהלן: בטלפון 08-9393100  באמצעות הפקס (08-9393101), באמצעות דוא"ל (mail@mt-law.co.il) או באמצעות טופס יצירת קשר באתר.

 

זכויות יוצרים בתמונות

כל התמונות באתר צולמו על ידי צלמים מטעם החברה ו/או נרכשו כדין ממאגרי תמונות באמצעות החברה אשר הקימה את האתר ו/או על ידי מעצבים ועורכי תוכן אשר הצהירו כי בידיהם רישיון מתאים לשם פרסום התמונות באתר זה. אם בכל זאת נפלה טעויות בהקשר זה – אנא פנו אלינו ונתקן בהקדם.

פנו אלינו לקבלת
ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
לחיצה על "שלח" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם
יצירת קשר ודרכי הגעה למשרד

כמשרד מוביל בייצוג לקוחות פרטיים, מרקמן טומשין ושות' מעניקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ, בפריסה ארצית של סניפים:

למימוש זכויותיך בעזרת אחד
ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

שם מלא הינו חובה
טלפון הינו חובה
שדה זה הינו חובה
פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם