מאמרים
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  תביעת רשלנות רפואית בגין איחור באבחון מצב לבבי

  חשיבות אבחון נכון ומדויק של מטופלים הינה עניין שנדון בפסיקה במס' רב של פסקי דין. משרדנו מייצג מטופלים אשר כתוצאה מרשלנות רפואית שגה הצוות הרפואי באבחון של מצבם הרפואי כהלכה או איחר באבחון הטיפול הרפואי כנדרש.

  כך קיימת חשיבות באבחון מצב לבבי, שכן היעדר של אבחון מצב קרדיאלי במועד עלול להוביל לטיפול מאוחר ולא אפקטיבי או למרבה הצער למוות עוד בטרם יינתן הטיפול.
  הגדל


  כאשר לאדם ישנם גורמי סיכון רבים לקיומה של בעיה לבבית והוא מגיע לחדר המיון עם תלונות על כאב בלתי אופייני בחזה על הצוות הרפואי לחשוד בקיומה של בעיה לבבית.

  היעדר אבחון במועד עלול להוביל לפספוס האפשרות לטפל בחולה ולהציל את חייו. כאשר מגיע מטופל עם כאבים בחזה החשודים לכאבים ממקור לבבי חייבים לקחת לו בדיקות אנזימי לב. שני הסמנים לנזק לשריר הלב הם טרופונין ו CPK. בחלק לא קטן מהחולים ה CPK  עשוי להיות תקין בעוד שרמת הטרופונין הגבוהה תעיד על נזק לשריר הלב. רמת סימני נזק לשריר הלב מתחילה לעלות מעבר ל – 4 שעות מתחילת האירוע הלבבי. לכן, הקווים המנחים מחייבים את הצוות הרפואי, במצב שבו יש חשד לתחלואה לבבית, להשהות את החולה לפחות עד – 6 שעות בבית החולים ולחזור על סימנים אלה וכן לחזור על בדיקת א.ק.ג.

  רק במידה וסימנים אלו שליליים ניתן לשלול אבחנה של אוטם חריף בשריר הלב.

  משרדנו ייצג ומייצג מטופלים, אשר בגלל רשלנות של הצוות הרפואי שטיפל בהם ולא אבחן במועד מצב לבבי וכתוצאה מכך נמנעה היכולת להעניק להם טיפול רפואי בזמן אשר היה מציל את חייהם.

  מיומנות בניהול תביעות רשלנות רפואית מסוג אלו, אשר נובעת מהניסיון הרב שצבר משרדנו בייצוג במצבים של איחור אבחון מצב לבבי, כוללת יכולת לדעת לאתר ולבחון באופן ביקורתי את המסמכים הרפואיים, לגשת אל המומחים הנכונים למתן חוות הדעת, לעצב את חוות הדעת בראי הפסיקה הקיימת בעניין ולדרוש את סכומי הפיצוי המקסימאליים.

  משרדנו השיג בתביעות רשלנות רפואית בגין איחור באבחון של מצב לבבי תוך השגת פיצוי בשעור של מיליוני שקלים ללקוחות או ליורשיהם.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד