.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  עורך דין נזקי גוף מתי פונים וכיצד מתבצע ניהול נכון של תביעות נזיקין?

  פעמים רבות אנו עדים למקרים בהם אנשים חוו אירועים של פגיעות גוף. בחלק מן המקרים, מדובר בפגיעות קלות בלבד אשר השפעתן עשויה לחלוף במהירות. לצד זאת, לא אחת אנו שומעים גם על מקרים מצערים בהם הפגיעות בגוף הן חמורות במיוחד. במקרים מסוימים, פגיעות אלו עלולות להיגרם כתוצאה מרשלנותו של צד שלישי. בנסיבות אלו, יתכן ויהיה מקום להגיש על כך תביעה משפטית. אך לפני ששוקלים לעשות זאת, מוטב להתייעץ עם עורך דין לענייני נזיקין.

   

  תביעות בגין נזקי גוף הן תביעות המוגשות ע"י מי שחוו אירועים של פגיעה ממשית בגופם, ועתה הם מבקשים לעמוד על זכותם לבוא בדרישה לפיצויים. תביעות מן הסוג הנ"ל קשורות לתחום המשפט של דיני הנזיקין, ובתוכן ניתן לכלול מקרים רבים ומגוונים –  כגון:

   

  • פגיעות כתוצאה מתאונות דרכים.
  • פגיעה גופנית בעקבות רשלנות רפואית.
  • מפגעים במדרכה אשר גרמו לאדם למעוד ולהיפצע ברחוב.
  • מתקנים בלתי בטיחותיים בחדרי כושר אשר גורמים לאדם להיפצע במהלך אימון.
  • מפגעים במגרשי ספורט אשר גורמים לפציעות חמורות.
  • מפגעים ולקויות במתקנים בגני שעשועים אשר גורמים לפציעתם של ילדים.
  • תאונות עבודה.

  כל אדם אשר חווה פגיעת גוף המבקש לבחון את אפשרות לקבל פיצויים על כך, יהיה רשאי, מתוקף 'פקודת הנזיקין {נוסח חדש{, התשכ"ח – 1968', להגיש תביעה משפטית כנגד הגורם אשר גרם לפגיעתו. חשוב לציין כמובן, כי מומלץ להתייעץ עם עו"ד נזקי גוף בטרם הגשת התביעה.

   

   

  מדוע חשוב לפנות לעורך דין לענייני נזיקין במקרים של פגיעות גוף?

  אנשים רבים נוטים להאמין כי במקרה של פגיעה גופנית הם לבטח יוכלו לזכות בפיצויים כאשר יגישו על כך תביעה משפטית. אך בפועל – אמונה לחוד ומציאות לחוד; שכן, לא אחת קורים מקרים בהם אנשים מגישים תביעה על נזקי גוף ומוצאים עצמם מאוכזבים במיוחד לאחר שתביעתם נדחית על הסף. והסיבה המרכזית לכך? חוסר ידע משפטי אשר נחוץ לצורך הצגה נכונה ויעילה של טענות התביעה השונות. על כן, אין להגיש את התביעה המשפטית לפני שמתייעצים עם עורך דין נזקי גוף!

   

  במקרים מסוימים, יתכן ותביעת הנזיקין תוכל להיות מופנית כנגד מספר גופים במקביל. אי לכך, זו היא רק סיבה נוספת מדוע חשוב ומומלץ להתייעץ עם עורך דין לענייני נזיקין. מעבר לכך, רק התייעצות מול עורך דין פגיעות גוף תוכל לאפשר לכם לבחון את ההיתכנות המשפטית לתבוע.

   

  מהלך תביעת הנזיקין במקרה של פגיעות גוף

  בלב ליבה של תביעת הנזיקין עומדת חובת ההוכחה. בבואכם להציג את טענותיכם בפני כבוד ביהמ"ש, יהיה עליכם להוכיח כי הנזק שנגרם לכם אכן נגרם ע"י הגורם ה- "מזיק" (קריא – הנתבע). לשם כך, חשוב לדאוג לאיסופן של כמה שיותר עדויות וראיות  (למשל- תמונות ומסמכים רפואיים) אשר יכולים לחזק את טענות התביעה. וכדי שתוכלו לבוא מוכנים לקראת הדיון המתממש ובא, כדאי לכם לפנות לעורך דין לענייני נזיקין. 

   

   

  תשלום שכר טרחה לעורך דין לענייני נזיקין

  בהתייחס לשירותי הסיוע המשפטי אשר נוגעים לתביעות של פגיעות גוף, גובה שכר הטרחה המשולם לעו"ד נזיקין יהיה נגזרת של גובה הפיצויים אשר נקבע בהכרעת התביעה. משמעותו של דבר – התשלום העיקרי מבחינת ההוצאות הוא תשלום אגרת ביהמ"ש העומד על כמה מאות שקלים.

   

   

  זקוקים להכוונה משפטית של עורך דין נזקי גוף?

  אנו במשרד "מרקמן את טומשין" נוכל לספק עבורכם שירותי ייעוץ, הכוונה וליווי משפטיים – החל משלב איסוף הראיות הנדרשות, דרך הגשת התביעה עצמה ועד לייצוג המשפטי שמטרתו הוא להילחם על זכויותיכם.

   

  בהתייחס לתביעות הנוגעות לפגיעות גוף, אנו מטפלים בין היתר במקרים כגון:

   

  • תביעות נזיקין בגין פציעות ספורט של ספורטאים.
  • תביעות נזיקין כנגד מעביד/מזיק במקרים של תאונות עבודה.
  • פגיעות גוף במקרים של תאונות דרכים.
  • פגיעות כתוצאה ממפגעים/לקויות במדרכה.
  • פגיעות גוף כתוצאה ממפגעים/לקויות במגרשי משחקים/גני שעשועים.
  • תביעות נזיקין במקרים של תאונות סוס.
  • תביעות נזיקין הקשורות ברשלנות רפואית.

   

  למשרדנו 10 סניפים שונים בכל רחבי הארץ. אצלנו תוכלו למצוא עורך דין לענייני נזיקין  גם בצפון, גם במרכז וגם בדרום: החל מעפולה, נתניה, חיפה ותל אביב ועד ראשון לציון, רחובות, באר שבע ואילת.

   

  (לרשימת הכתובת המלאה של סניפי משרדנו – לחצו כאן)

   

  הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולקבוע פגישת התייעצות מקצועית – עוד היום!

   

   

   

   

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד