.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  זכויות עקב דלקת בלב בשל חיסון קורונה

  דלקת שריר הלב בעקבות חיסון קורונה

   

  החיסון נגד מחלת קורונה של חברת פייזר נחשב אמנם לבטוח ויעיל מאוד. אולם, בה בעת, ישנם ממצאים רבים המלמדים על קיומו של קשר בין קבלת החיסון נגד קורונה של פייזר לבין דלקת שריר הלב ודלקת קרום הלב.

   

  קשר זה פורסם על ידי ה-CDC (המרכז האמריקאי למניעת מחלות), בפרסומי משרד הבריאות הישראלי, ובמחקרים שונים שנערכו ומחקרים שנערכים כיום.

   

  לפי המחקרים, קיים סיכון מוגבר לחלות במיוקרדיטיס (Myopericarditis) או פרימיוקרדיטיס (Perimyocarditis) בעיקר אצל צעירים בני פחות מ-40. מדובר במחלות קשות, אשר יכולות לגרום גם למגבלות משמעויות על התפקוד.

   

  אם חלילה חליתם בדלקת שריר הלב או בדלקת קרום הלב בסמוך לאחר חיסון קורונה – דעו כי יש מה לעשות.

  מדינת ישראל מבטחת את כל מי שמקבל חיסון קורונה בפוליסת ביטוח מיוחדת לפי חוק ביטוח נפגעי חיסון, תש"ן-1989. פוליסת ביטוח זו יכולה להקנות פיצוי של מאות אלפי ₪ לאדם שחלה עקב חיסון קורונה – בהתאם לחומרת מצבו.

  בנוסף, מי שחלה בדלקת שריר הלב או בדלקת קרום הלב, ואינו עובד בשל מצבו הרפואי, או עובד בהכנסה נמוכה עשוי להיות זכאי לקבלת קצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי.

  משרדנו מייצג לקוחות אשר חלו במיוקרדיטיס ובפריקרדיטיס הן מול חברת הביטוח לקבלת פיצוי לפי חוק ביטוח נפגעי חיסון, והן מול המוסד לביטוח לאומי לשם קבלת תגמולי נכות כללית.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד