מאמרים
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  העזרות במומחה בטיחות בתיקי חבות ונזיקין

  חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת נפגעים בתביעות חבות מורכבות בהן הגורם שהוביל לתאונה אינו ברור. לצורך בירור הגורם לתאונה אנו נדרשים במקרים מסוימים להיעזר במומחים בתחומים שונים לצורך זיהוי גורם הכשל.
  הגדל

  כך למשל, משרדנו מייצג את ש' אשר במהלך נסיעה על אופניו בטריאטלון במהירות של 50 קמ"ש התפרק המזלג הקדמי של האופניים וגרם לו לנזק גוף קשה.

  טרם הגשת התביעה העברנו את האופניים השבורות אל מומחה בתחום חקר הכשל של המתכות, מטלורג, אשר מצא כי האופניים נשברו בגלל ייצור שגוי של האופניים שגרם להם לנקודות חולשה במזלג הקדמי.

  חוות דעת כאמור קריטית לבירור גורם הכשל, הגשת התביעה באופן ראוי, ומקסום הסיכוי להצלחתה.

  במקרה אחר, בו נפגע לקוח שלנו כתוצאה מהתנפצות זכוכית על ידו בעת פתיחת דלת הפנינו את התיק למומחה בטיחות אשר בחן את התקן הרלוונטי וקבע כי הזכוכית הייתה צריכה להיות מצוידת בזכוכית מחוסמת אשר הייתה מונעת את אירוע התאונה ואת פציעתו של הלקוח.

  אף כאן, בזכות חוות דעת בטיחותית טובה הובלנו את התיק למקסום הפיצוי שהגיע למרשנו והשגנו לו סכומי פיצוי של מאות אלפי שקלים.

  במקרה נוסף, בו ייצגנו לקוחה אשר נפגעה כאשר החליקה ביציאה מרופא השיניים הבאנו חוות דעת של מומחה בטיחות אשר הסבירה שהייתה חובה לציין את המדרגות שבהן ארעה התאונה במעקה אשר היה מונע את התאונה.

  משרדנו מומחה במציאת המומחים הרלוונטיים ולא פחות חשוב מכך התאמת חוות הדעת לצרכים המשפטיים באופן שיזהה גורם מזיק צד ג', גם במקרים בהם על פני השטח לא ניתן לראות גורם כזה, וימקסם את היקף הפיצוי שיינתן לו על ידי המזיק.

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד