מן העיתונות
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  משרד עורכי הדין הוותיק מרקמן את טומשין מרחובות הטיל עוגן באשדוד

  26/10/2011
  הגדל

  משרדי עורכי הדין מרקמן את טומשין שנוסד לפני 51 שנה ומונה כיום כ-17 עורכי דין הטיל בימים אלה עוגן באשדוד וחנך את משרדיו המפוארים במגדלי K. המשרד העוסק בתחום הנזיקין מייצג את עובדי נמל אשדוד, עיריית אשדוד, בתי הזיקוק, אגן כימיקלים, אלת"א ואת ארגון הכדורגלנים.

  בשלב ראשון יאיישו את המשרד באשדוד עו"ד ליאור טומשין ועו"ד גלעד מרקמן ושני עורכי דין נוספים. עו"ד טומשין: "אנו רואים באשדוד כעיר הדגל של המשרד ואני מאמין שבתוך שלוש שנים נעביר את מרכז הכובד של המשרד מרחובות לאשדוד. ברחובות אנו מייצגים את עובדי מכון וייצמן, בית חולים קפלן, העירייה ותנובה".


  הצוות של מרקמן את טומשין.


  לצד עיסוקיו כעו"ד, ליאור טומשין משתתף בתחרויות איש הברזל ולפני שלושה חודשים חזר מאליפות אירופה. בשבוע הבא הוא ישתתף בתחרות "3 ימים ב-3 ימים" הכוללת שחיה של 10 ק"מ בים התיכון, 10 ק"מ בים סוף ו-10 ק"מ ב'ים' כינרת. עו"ד טומשין: "זה לא סיפור גדול. אני יוצא בחמש בבוקר, שוחה שעתיים וחצי ובשמונה וחצי אני כבר מתייצב במשרד.

  עו"ד טומשין כותב טור קבוע על אקסטרים בגלובס, משתתף בפינה על הורים וילדים ברשת ב' ואפילו כתב ספר ילדים מצליח. עו"ד גלעד מרקמן השותף במשרד שהקים אביו, מלמד בהתנדבות מחשבים בכיתות לחינוך מיוחד.

   

  לכתבה המקורית ליחצו כאן

  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד