.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  דיני נזיקין וביטוח

  אם אתם מחפשים עורך דין לענייני נזיקין אנו במשרד מרקמן את טומשין, בעלי צוות שלם של עורכי דין נזיקין עם ניסיון רב בניהול תביעות נזיקין וביטוח, כל עורך דין נזיקין מטעמנו בוחן בכל מקרה ומקרה האם קיימת אפשרות להגיש תביעה נזיקית או להביא למימוש זכויות ובמידה והתשובה חיובית, ומלווה את הלקוח עד קבלת הפיצוי.

  ישנן התביעות אשר אינן מצריכות הוכחת אשמה או רשלנות כלשהי שגרמה לפציעה. די שארעה פציעה והתקיימו התנאים המצויינים בכל פרק ופרק על מנת לזכות בפיצויים, אפילו איש אינו אשם בפציעה שנגרמה.
  קרא עוד
  כל אדם רשאי לרכוש פוליסות ביטוח למקרה של תאונה או אובדן כושר עבודה (מדובר בשני רכיבי פיצוי נפרדים, המצריכים רכישת שני חלקי הפוליסה הרלבנטיים). שחקן יכול לרכוש הפוליסה בעצמו ויכול אף לקבלה מהאגודה, אם יוסכם על כך, כחלק מתנאיו כעובד.
  קרא עוד
  מי שהמציא את הביטוי "ספורט טוב לבריאות" לא דמיין באותו רגע שחקן כדורגל שמתגלגל על הדשא, אחרי "גליץ'" חזק של יוסי אבוקסיס, לא דמיין את הברכיים של גודס וקטש ובטח שלא דמיין מתאגרף שהפסיד זה עתה בקרב למייק טייסון. ספורט הוא כיף גדול. אך מנגד, מדובר בעיסוק הגורר במקרים רבים פציעות.
  קרא עוד
  אדם שנפגע בתאונת עבודה רשאי לתבוע, בנוסף למוסד לביטוח לאומי, גם את המזיק, כלומר את האדם האחראי לתאונה. אדם זה יכול להיות:
  קרא עוד
  משרדנו מייצג בעשרות מקרים אנשים אשר התאמנו במכון כושר ואשר נפגעו במהלך הפעילות במכון הכושר בתאונה בעקבותיה נגרמה להם נכות, אי כושר זמני והוצאות רפואיות או חלילה מוות.קרא עוד
  משרדנו מייצג לקוחות רבים אשר נפגעו במהלך שהות בחופשה בחו"ל ואשר נדרשו להפעיל את פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל בעקבות תאונה או מחלה שארעה להם במהלך החופשה.
  חשיבות ביטוח הנסיעות לחו"ל הינה בין היתר מאחר והיכולת להגיש תביעת נזיקית בגין מקרה התאונה כנגד הגורם הרשלן שגרם לה הינה מוגבלת מאוד.
  קרא עוד
  כל תלמיד במדינת ישראל הרשום בגן חובה ועד לסיום לימודיו בגיל 18 מכוסה בביטוח תאונות אישיות תלמידים. הביטוח פעיל כל עוד מדובר בתלמיד הרשום בבית הספר, או בגן, כתלמיד מן המניין, ותקף לגבי כל אירוע תאונתי אשר בה מעורב התלמיד במשך כל שעות היממה. כך, גם אם התלמיד נחבל במהלך משחק כדור רגל שארע לאחר שעות הלימודים הוא יכול להיות זכאי לפיצוי מפוליסת הביטוח.קרא עוד
  בהתאם לחוק הספורט חובה על ארגון ספורט, התאחדות או איגוד לבטח את הספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנות על ידם או מטעמם בביטוח תאונות אישיות ספורטאים.קרא עוד
  להבדיל מביטוחים אחרים, כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, במקרה של ביטוחי תאונות אישיות ניתן לקבל כפל פיצוי בגין אותה תאונה ואותה נכות.
  לכן, אדם אשר נפגע בתאונה ואשר היה מבוטח באותה עת במספר פוליסות אשר כיסו פגיעה תאונתית יכול לדרוש ולקבל פיצוי מכל אחת מחברות הביטוח בגין אותה התאונה, אותה הפגיעה ואותה הנכות.
  קרא עוד
  חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת נפגעים בתביעות חבות מורכבות בהן הגורם שהוביל לתאונה אינו ברור. לצורך בירור הגורם לתאונה אנו נדרשים במקרים מסוימים להיעזר במומחים בתחומים שונים לצורך זיהוי גורם הכשל.קרא עוד
  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוח אובדן כושר עבודה.
  ביטוח אובדן כושר עבודה הינו ביטוח שנועד להגן על המבוטח מפני מצבים שבהם כתוצאה ממחלה או תאונה איבד את יכולתו להשתכר.
  קרא עוד
  חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת במספר רב של מקרים אנשים אשר נפגעו במהלך פעילות במרכז ספורט.
  כידוע, פעילות ספורטיבית במרכז ספורט, בין אם קאנטרי קלאב ובין אם במכון כושר, יוצרת סיכון מוגבר לתאונות.קרא עוד
  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוחים פרטיים אשר קיימים להם ואשר עשויים להוביל למתן פיצוי כספי במצבים של תחלואה או פגיעות כתוצאה מאירוע תאונה או מצבים של אובדן כושר עבודה.
  במהלך השנים, צבר משרדנו ניסיון רב בהתנהלות מול חברות הביטוח תוך ניצול הידע והניסיון כדי להביא למיצוי הזכויות והפיצוי המקסימאלי ללקוחות.
  קרא עוד
  נסיעות לחו"ל הפכו לדבר שבשגרה, התמונות של המונים צובאים על נתב"ג במעבר אל החופשה השנתית הינן כיום דבר של מה בכך ומהוות חלק מהמציאות אליה התרגלנו.
  יחד עם ריבוי הנסיעות לחו"ל כך גם גדל הסיכון למעורבות של אזרחים ישראליים במדינה זרה.
  קרא עוד
  מאמר זה נועד להבהיר באופן ראשוני את סוגיית ההכרה באירוע מוחי כב- תאונת עבודה, להבהיר את ההליכים הכרוכים בתביעה להכרה באירוע המוחי כב- תאונת עבודה, על המורכבות המיוחדת של סוגייה זו ולהבהיר את המושגים העיקריים ועיקרי זכויותיו של מי שאירוע מוחי שאירע לו, הוכר כתאונת עבודה.
  קרא עוד
  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד