.
  צור קשר
  דלג על צור קשר
  *
  checked

  דיני נזיקין וביטוח


  התחום של דיני נזיקין וביטוח הינו תחום רב ומגוון הכולל בתוכו תחומי משנה רבים לרבות רשלנות רפואית, רשלנות ציבורית, נזקי גוף, נזקי רכוש, תאונות תלמידים, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה, תביעות ביטוח וכיוב'.

   

  יתירה מכך, כאשר הפגיעה נגרמה עקב תאונת עבודה, לאחר קבלת המענק או הגמלה מהמוסד לביטוח לאומי ניתן לתבוע את המעסיק או כל גורם אחר שהתרשל, במטרה לקבל פיצוי נוסף עקב הפגיעה.

   

  גם במקרים של פגיעה בשטח ציבורי (כגון נפילה ברחוב, במלון, בבריכה וכיוב'), כאשר הנזק נגרם עקב רשלנות או הפרת חובה חקוקה (בור במדרכה, ליקוי בנייה, החלקה וכיוב'), ניתן, בהתנהלות נכונה, לקבל פיצוי מהעירייה או מכל גורם רלוונטי אחר.

   

  במקרים של נזקי גוף, תמיד כדאי לבחון האם קיים כיסוי ביטוחי המעניק זכויות עקב הפגיעה, כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות וכיוב'.

   

  אצלנו תוכלו למצוא עורך דין נזיקין, אנו במשרד מרקמן את טומשין, בעלי ניסיון בניהול תביעות נזיקין וביטוח, המנוסים בהתנהלות מול חברות ביטוח, בוחנים בכל מקרה ומקרה האם קיימת אפשרות להגיש תביעה נזיקית או להביא למימוש זכויות ובמידה והתשובה חיובית, מלווים את הלקוח עד קבלת הפיצוי.

   

  השירות במשרד הוא על בסיס הצלחה, כלומר רק במידה והלקוח יהיה זכאי לקבל פיצוי, ישולם שכ"ט.

  ישנן התביעות אשר אינן מצריכות הוכחת אשמה או רשלנות כלשהי שגרמה לפציעה. די שארעה פציעה והתקיימו התנאים המצויינים בכל פרק ופרק על מנת לזכות בפיצויים, אפילו איש אינו אשם בפציעה שנגרמה.
  קרא עוד
  כל אדם רשאי לרכוש פוליסות ביטוח למקרה של תאונה או אובדן כושר עבודה (מדובר בשני רכיבי פיצוי נפרדים, המצריכים רכישת שני חלקי הפוליסה הרלבנטיים). שחקן יכול לרכוש הפוליסה בעצמו ויכול אף לקבלה מהאגודה, אם יוסכם על כך, כחלק מתנאיו כעובד.
  קרא עוד
  מי שהמציא את הביטוי "ספורט טוב לבריאות" לא דמיין באותו רגע שחקן כדורגל שמתגלגל על הדשא, אחרי "גליץ'" חזק של יוסי אבוקסיס, לא דמיין את הברכיים של גודס וקטש ובטח שלא דמיין מתאגרף שהפסיד זה עתה בקרב למייק טייסון. ספורט הוא כיף גדול. אך מנגד, מדובר בעיסוק הגורר במקרים רבים פציעות.
  קרא עוד
  אדם שנפגע בתאונת עבודה רשאי לתבוע, בנוסף למוסד לביטוח לאומי, גם את המזיק, כלומר את האדם האחראי לתאונה. אדם זה יכול להיות:
  קרא עוד
  משרדנו מייצג בעשרות מקרים אנשים אשר התאמנו במכון כושר ואשר נפגעו במהלך הפעילות במכון הכושר בתאונה בעקבותיה נגרמה להם נכות, אי כושר זמני והוצאות רפואיות או חלילה מוות.קרא עוד
  משרדנו מייצג לקוחות רבים אשר נפגעו במהלך שהות בחופשה בחו"ל ואשר נדרשו להפעיל את פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל בעקבות תאונה או מחלה שארעה להם במהלך החופשה.
  חשיבות ביטוח הנסיעות לחו"ל הינה בין היתר מאחר והיכולת להגיש תביעת נזיקית בגין מקרה התאונה כנגד הגורם הרשלן שגרם לה הינה מוגבלת מאוד.
  קרא עוד
  כל תלמיד במדינת ישראל הרשום בגן חובה ועד לסיום לימודיו בגיל 18 מכוסה בביטוח תאונות אישיות תלמידים. הביטוח פעיל כל עוד מדובר בתלמיד הרשום בבית הספר, או בגן, כתלמיד מן המניין, ותקף לגבי כל אירוע תאונתי אשר בה מעורב התלמיד במשך כל שעות היממה. כך, גם אם התלמיד נחבל במהלך משחק כדור רגל שארע לאחר שעות הלימודים הוא יכול להיות זכאי לפיצוי מפוליסת הביטוח.קרא עוד
  כל תלמיד במדינת ישראל הרשום בגן חובה ועד לסיום לימודיו בגיל 18 מכוסה בביטוח תאונות אישיות תלמידים. הביטוח פעיל כל עוד מדובר בתלמיד הרשום בבית הספר, או בגן, כתלמיד מן המניין, ותקף לגבי כל אירוע תאונתי אשר בה מעורב התלמיד במשך כל שעות היממה.קרא עוד
  בהתאם לחוק הספורט חובה על ארגון ספורט, התאחדות או איגוד לבטח את הספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנות על ידם או מטעמם בביטוח תאונות אישיות ספורטאים.קרא עוד
  להבדיל מביטוחים אחרים, כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, במקרה של ביטוחי תאונות אישיות ניתן לקבל כפל פיצוי בגין אותה תאונה ואותה נכות.
  לכן, אדם אשר נפגע בתאונה ואשר היה מבוטח באותה עת במספר פוליסות אשר כיסו פגיעה תאונתית יכול לדרוש ולקבל פיצוי מכל אחת מחברות הביטוח בגין אותה התאונה, אותה הפגיעה ואותה הנכות.
  קרא עוד
  חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת נפגעים בתביעות חבות מורכבות בהן הגורם שהוביל לתאונה אינו ברור. לצורך בירור הגורם לתאונה אנו נדרשים במקרים מסוימים להיעזר במומחים בתחומים שונים לצורך זיהוי גורם הכשל.קרא עוד
  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוח אובדן כושר עבודה.
  ביטוח אובדן כושר עבודה הינו ביטוח שנועד להגן על המבוטח מפני מצבים שבהם כתוצאה ממחלה או תאונה איבד את יכולתו להשתכר.
  קרא עוד
  חברת עורכי דין מרקמן טומשין מייצגת במספר רב של מקרים אנשים אשר נפגעו במהלך פעילות במרכז ספורט.
  כידוע, פעילות ספורטיבית במרכז ספורט, בין אם קאנטרי קלאב ובין אם במכון כושר, יוצרת סיכון מוגבר לתאונות.קרא עוד
  חברת עורכי הדין מרקמן את טומשין, מייצגת לקוחות בתביעות למיצוי זכויות מול חברות הביטוח בגין ביטוחים פרטיים אשר קיימים להם ואשר עשויים להוביל למתן פיצוי כספי במצבים של תחלואה או פגיעות כתוצאה מאירוע תאונה או מצבים של אובדן כושר עבודה.
  במהלך השנים, צבר משרדנו ניסיון רב בהתנהלות מול חברות הביטוח תוך ניצול הידע והניסיון כדי להביא למיצוי הזכויות והפיצוי המקסימאלי ללקוחות.
  קרא עוד
  נסיעות לחו"ל הפכו לדבר שבשגרה, התמונות של המונים צובאים על נתב"ג במעבר אל החופשה השנתית הינן כיום דבר של מה בכך ומהוות חלק מהמציאות אליה התרגלנו.
  יחד עם ריבוי הנסיעות לחו"ל כך גם גדל הסיכון למעורבות של אזרחים ישראליים במדינה זרה.
  קרא עוד
  מאמר זה נועד להבהיר באופן ראשוני את סוגיית ההכרה באירוע מוחי כב- תאונת עבודה, להבהיר את ההליכים הכרוכים בתביעה להכרה באירוע המוחי כב- תאונת עבודה, על המורכבות המיוחדת של סוגייה זו ולהבהיר את המושגים העיקריים ועיקרי זכויותיו של מי שאירוע מוחי שאירע לו, הוכר כתאונת עבודה.
  קרא עוד
  פעמים רבות אנו עדים למקרים בהם אנשים חוו אירועים של פגיעות גוף. בחלק מן המקרים, מדובר בפגיעות קלות בלבד אשר השפעתן עשויה לחלוף במהירות. לצד זאת, לא אחת אנו שומעים גם על מקרים מצערים בהם הפגיעות בגוף הן חמורות במיוחד. במקרים מסוימים, פגיעות אלו עלולות להיגרם כתוצאה מרשלנותו של צד שלישי. בנסיבות אלו, יתכן ויהיה מקום להגיש על כך תביעה משפטית. אך לפני ששוקלים לעשות זאת, מוטב להתייעץ עם עורך דין לענייני נזיקין.קרא עוד
  רכיבה על סוסים היא אחת מפעילויות הפנאי והספורט הייחודיות ביותר בעולם. בין היתר, רכיבה על סוסים יכולה לשמש במקרים מסוימים כאמצעי אכיפה אשר מסייע בשמירה על הסדר וכפעילות טקסית המייצגת באצילות רבה תרבויות שונות ומגוונות. בהסתכלות אחורנית של למעלה ממאה שנים, סוסים גם שימשו צבאות וחילות פרשים כאמצעי לניהול מלחמות; והם היו, לפרקים, אמצעי התחבורה החשוב והמרכזי ביותר. עם זאת, רכיבה על סוסים היא גם פעילות עם סיכון גבוה אשר טומנת בחובה פוטנציאל לתאונות ולפגיעות קשות. במקרים מסוימים, יתכן ויהיה מקום להגשת תביעה משפטית בעקבות תאונות אשר התרחשו כתוצאה מרכיבה על סוסים.

  קרא עוד
  יש הורים רבים שאינם מודעים לעובדה, כי ילדיהם התלמידים (בין הגילאים 3-18) מבוטחים וזכאים לקבל פיצויים במקרה של תאונות אישיות. בין אם מדובר בתאונות אישיות אשר התרחשו בביה"ס או בתאונות אשר התרחשו בכל מקום אחר, תלמידים שנפגעו יהיו זכאים לכספי פיצויים והם יוכלו לקבלם היישר מחברת הביטוח. במאמר זה אנו נדון בהיבטים המשפטיים אשר נוגעים לנושא תאונות התלמידים בישראל.קרא עוד
  אזורי הים והבריכה אלו מקומות שאנו מגיעים אליהם בכדי לנפוש, לבלות, לעשות ספורט או לתפוס מעט שלווה. עם זאת, מדובר גם במקומות אשר טמונות בהם סכנות פוטנציאליות שונות, כאשר במקרים רבים נגרמות שם תאונות קשות במיוחד אשר עלולות להוביל לפציעות קשות ואף להסתיים במוות. בחלק מאותם האירועים, יתכן ויהיה מקום להגשת תובענה משפטית כנגד האחראיים למחדל אשר הוביל לתאונה המצערת.קרא עוד
  1. לעמוד הבא
  צור קשר
  דלג על צור קשר

  צור קשר

  חדשות המשרד
  דלג על חדשות המשרד

  חדשות המשרד

  המשך עצור
  עבור לתוכן העמוד